Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért maradnak ki a férfiak a...

Miért maradnak ki a férfiak a csoportos tornákból?

Figyelt kérdés
A nők aerobikoznak, alakformálnak, pilateszeznek, meg amit csak idefuj a divat. Nem vagyunk ezekről kitiltva, de férfiember oda nem teszi be a lábát és egyéb végtagjait. Ifjú macho izompacsirták számára létezik boxolós és más férfias csoporttorna, fenyegető pózokkal. De hol találok normális, egyszerű zenés tornát Budapesten, ahol férfiak és nők tornáznak vegyesen? Ilyent: [link] (Svédországban elterjedt)
2012. febr. 17. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

fenyegető pózok?

enyhén elfogult vagy.

férfiaknak szokott lenni állóképességi edzés,vagy küzdősport edzés.

mi ezzel a baj?

miért lenne ez maccsó?

az izompacsírták meg inkább a konditeremben vannak,ks edzésen ritkák.

miért baj,hogy hatékonyabb minden szinten,mint az általad preferált?


régebben jártam külön állóképességi edzésre rendszeresen,volt 5-6 csaj is.

az a neve modern defendo pt.

semmi varázslat csak állóképességi edzés.

volt aki berókázott tőle.

nézz le egyre ha gondolod-

[link]

a kettlebellnek is utána nézhetnél.

ott is vannak csajok és minden szinten hasznosabb és hatékonyabb,mint a linked.

van csomó beles gyógyegér is kettlebell edzéseken uh nem kell paráznod,egy próbát megér.

2012. febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmi baj ezekkel, csak nem az én világom. Nem az a baj, hogy ezek vannak, hanem azon ámulok, hogy az általam ajánlott egyszerű, természetes, vidám és nagyon effektív mozgásforma nincs Magyarországon.

Én nem akarom túlhajszolni magamat. Szóljon a vidám zene én meg majdnem táncolva, jól érezve magam úgy mozgok, hogy aztán egy hétig jól érzem magam tőle. A defendo hasznos a fiataloknak. Arra koncentrál, hogy önvédelmet tanítson, ami nyilván mozgással jár, bele lehet izzadni, de engem nem érdekel, én már 60 év fölött úgyse tudom megvédeni magam jól edzett őrültektől, akiknek verekedés a hobbija vagy a megélhetése. A kettlebell is fiataloknak való. Erő van benne, de semmi dinamikus mozgáskoordináció. Hiányolnám a mozgás örömét. Ha csajok előfordulnak is ez azért ízig-vérig maccsó. Próbáltam én már Bootcamp-et is, az sokoldalúbb, ott is voltak csajok, de abból is kinőttem már.

Edzők, menjetek el tanulmányi kirándulásra Svédországba, nézzétek meg a jympát a Friskis@Svettisnél. Ez lenne a legnépszerűbb csoport a városban!

2012. febr. 20. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:

értem a nézőpontodat,de a kettlebell-el kapcsolatban tévedsz.

azt a fiataloktól kezdve a nagyfaterig mindenki csinálja és pont arról szól amiket megfogalmaztál.

javaslom,hogy olvass kicsit utána az eredetének,céljainak.

2012. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!