Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?

Milyen előnyei és hátrányai vannak?



2013. jan. 1. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon úgy tűnik, hogy nem :)
2013. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem megéri:) ha másért nem, jókat lehet dumálni

ez mondjuk attól is függ, hogy hány éves vagy, kedves Kérdező, és mi az oka, hogy a netes ismerkedés merült fel benned

szóval? hány éves vagy és mi az oka, hogy a netes ismerkedés merült fel ötletként?:D

2013. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes. Csak tudni kell kiszűrni a kamuzókat meg a hülyéket. De olyanok a valóságban is vannak...

Attól, mert valami neten kezdődik, még ugyanolyan kapcsolat lehet belőle, mint akármelyik más.

2013. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A tesóm és a barátnője neten ismerkedtek meg 2 éve vannak együtt.

A barátnőm és a pasija 3 éve ismerkedtek meg neten.

A nagybátyámék 4 éve ismerkedtek meg, 2 éve házasok és van egy 8 hónapos kisfiuk.



Én 2x találkoztam olyan sráccal akivel neten ismerkedtem meg és egyik sem jött össze :D

2013. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

megjegyzem, ha a facebookon való beszélgetés arányosan több, mint az élő, az is tekinthető internet alapú kapcsolatnak, de ez már elég megszokott manapság:(


na megyek, megnézem hátha válaszolt már a csaj teveclubon..;)XD

2013. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak ébernek kell lenni :)
2013. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 AB.ka ***** válasza:
Ezerszer izgibb, mint élőben! :P
2013. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
És amikor interneten ismerkedtek a randi helyszine a lányhoz közelebb vagy a fiúhoz közelebb?Ki menjen kihez?
2013. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdemes:) iwiw csajok és pasik:) szerencse kell hozzá, akárcsak az életben. Itt ismertem meg a férjecskémet, bár a babát tervezzük. Hajrá!
2013. nov. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy akkor érdemes (egy átlagos, vagy épp molett csajra is 100 pasi jut amiből lehet válogatni) ha pasi vagy akkor nem (egy kigyúrt helyes pasira 10 fake csaj jut naponta akik jobban néznek ki, akivel meg tudna vakamit kezdeni azok csúnyák, nyomik, kövérek, de velük sem lesz semmi pont ezek a dolgok miatt...) ;)
2018. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!