Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hol lehet ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet ismerkedni? Vagy egyátalán hol érdemes?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, eddig sajnos még nem volt komolynak mondható kapcsolatom. Belátom ezt magamnak is köszönhetem, azonban most próbálok ezen változtatni. Próbálok nyitott lenni és ismerkedni. De eddig nem sok sikert értem el. Olyan lehetetlennek tűnik ez az egész. Komoly kapcsolatot szeretnék, nem egyéjszakásat, vagy futókalandot.
2012. máj. 27. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Társkeresőn.
2012. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárhol a világon, de tényleg!! :) Csak légy kitartó, de ne nyomulós. ;)
2012. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2012. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2012. máj. 27. 22:09
 5/7 Captain Obvious ***** válasza:

Bárhol lehet, (Csak temetésen például nehéz.), bárhol érdemes. (De mondjuk, ahol lányok vannak, ott nagyságrendekkel hasznosabb) De hogy hasznos is legyek: olyan helyekben gondolkodj, ahol az emberek a szabadidejüket verik el, mert ott ráérnek csevegni.


Üdvözlettel:

Captain Obvious

2012. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn làny vagyok és mindjàrt 25...és nekem sem volt komoly kapcsolatom mert nem tisztelt akit szerettem és viszonzatlan volt rossz dolgokat okozott...viszont sok pasi akar velem ismerkedni de ha valakinél azt érzem hogy komoly a szàndéka akkor nem akarom:(nem tudom miért lehet amiatt hogy nem fognak meg...
2012. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2012. máj. 28. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!