Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csendesebb lányokkal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendesebb lányokkal is érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy egy kapcsolatban is mindig visszahúzódóak?
2012. dec. 1. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkit meg kell ismerni! Lehet csak Te látod annak!
2012. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam amit írsz, a visszahúzódó nők a kapcsolatban is visszahúzódók, ahogyan a szexben is.
2012. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én amúgy eléggé csendes, félénk vagyok. Eddig egyszer volt kapcsolatom, szerintem a fiúval egyeltalán nem voltam közömbös, sem visszahúzódó és ő sem panaszkodott soha. 15/l
2012. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

2-es, egy frászokat!


A nagyszájú nők kis nyuszik az ágyban, míg egy kicsit visszahúzódó csendesebb lány úgy elintéz, hogy lábra se tudok állni!

2012. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te úgy tapasztaltad, én meg éppen ellenkezőleg. Az igaz, hogy a félénk nők megpróbálnak úgy önbizalmat nyerni a párjuk előtt, hogy sok mindent bevállalnak, de a szívük nincsen benne a dologban, nem érzik át és nem is élvezik igazán, maximum csont részegen.

Akinek viszont nagy önbizalma van, az magabiztos az ágyban is és azzal kapcsolatban, hogy mit akar, vagy mit tud nyújtani.

2012. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én pont kapcsolatban nem 21L
2012. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok lány csak azért visszahúzódó mert nemrég szakított vagy valami mi más miatt elment az önbizalma. De ha valakin látja, hogy kedveli, akkor rájön mégsem olyan csúnya illetve szerencsétlen és rögtön előjön belőle a bestia.
2012. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A visszahúzódó csendes lányok a legjófejebbek..én már csak tudom...én is az vagyok xDDD
2012. dec. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdemes velük ismerkedni, el kell tőlük határolódni és mindig le kell köpni, ha látsz egyet. Hát még ilyen elb@szott kérdést...
2012. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

önbizalom nem= nagyszájú

És nem kéne összekeverni a nyuszival..


Én k.ra önbizalmas vagyok, mégis k.ra csendes vagyok

Minden emberhez máshogy viszonyulok.

Csendes vagyok, zárkózott, de azért ha kell oda tudom tenni magam, vagy kötözködök ha az kell.

Barátnőm még nem volt, de úgy érzem, hogy úgy ... hogy nagyon :D.


Ez akkora hülyeség, amíg közel nem kerülsz valakihez, úgysem tudod, hogy milyen.


És kérlek, használjátok már a visszahúzódó helyett inkább a csendes/zárkózott szót, az aranyér az, ami visszahúzódó, nem az emberek..

2012. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!