Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés

23f vagyok , 4-ed éves műszakis egyetemista.

Meg nem volt barátnőm, pedig szoktam próbálkozni , az igazat megvallva meg randinak nevezhető talin sem voltam meg, nem azért mert nem hívok senkit hanem azért mert mindig kifogásokat kapok válaszként.

Én inkább a csendesebb visszahúzódottab lányokat kedvelem , én is ilyen vagyok ( srácban)...

Nem rég meghallgattam Varga Péter Spielhozni című élódásat , hat :-s teljesen elszomorít , hogy velem senki sem hajlandó az úgynevezett ismerkedős laza párkapcsolatig sem eljutni... úgy értve , hogy elmenni valahova együtt ismerkedni beszélgetni stb ...meg mielőtt a járás szoba kerülne...


Van-e itt olyan lány aki szívesen ismerkedne velem ?



2012. jan. 29. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ronda vagy és nem elég jó a szöveged. Van, de ne itt keresgélj mert ez nem társkereső oldal.
2012. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban.

A választ nem tudom a kérdésedre, de tudom, miről beszélsz.

2012. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan sokan szívesen ismerkednének veled, én ezen az oldalon ismertem meg az első barátom :).... De ennyi információ alapján nem várhatod, hogy sokan jelentkezzenek.... Amúgy meg az én kapcsolatom rosszul zárult, úgyhogy én már nem hiszek a netes ismerkedésben... De sok sikert! :)
2012. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem írónak, ez kevés info.

Talán egy kép is kellett volna ...

2012. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

itt a kép :)

2012. jan. 29. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban haver!


Mivel a nők csak a legtökéletesebb külsejű faszikkal és a pénzes nagymenőkkel hajlandóak szóbaállni ezért buktad ezt a játékot.


21/F

2012. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát,bocsi,de sztem elég a tükörbe nézned jobban és akkor talán meglátnád,miért van ez így.Szemüveges vagy,hosszú hullámos hajjal,már csak egy fogszabályzó kéne.Ne értsd félre,ezzel nem bántani akarlak,de ami igaz,az igaz.Adj a külsődre is,lehet belül több van benned,mint bármilyen másik helyes pasiban,azért mindenki előszőr a külsődet nézi meg,és csak utánna áll szóba veled.Sztem vágasd le a halyad,és használj kontaklencsét,esetleg járj kondizni,és aztán próbálkozz!
2012. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!