Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jajj Lányok, miért nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jajj Lányok, miért nem jön össze veletek soha semmi? :/

Figyelt kérdés
I'm nineteen.
2011. nov. 30. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Jajj, mindjárt jönnek a hímsoviniszta tapasztalt fiúkák.
2011. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
velem azér nem jön össze senki mert minden fiú magasról leszar:/:(
2011. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ja, ugyanez van velem is, mint a masodikkal. kerdezhetnem, veletek pasik miert nem jon ossze semmi?
2011. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

a lányok esélyt sem adnak nekem, próbálkozom és még én égek be, mert megmertem szólítani egy ismeretelne lányt, elhúznak gyorsan vagy kinevetnek, vagy úgy néznek rám mintha valami vírus lennék


ez nagyon sértő és fáj lelkileg :"(


miért ilyen kegyetlenek a lányok?


21/F

2011. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert az átlagnak a köldökig kivágott, rózsaszínpolós, agyonszolizott műmájer hülyegyerekek kellenek akikkel lehet menőzni a barinők előtt. Tisztelet a kivételnek ofc.
2011. nov. 30. 22:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
na én meg ugyanezt írhatnám hogy a fiúknak egy agyon szolizott rózsaszín plázap.csa kell...
2011. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

valaki alkalmi kapcsolatot lányok?


hajdú-bihariak főleg, írjatok!!


puszi


21/F

2011. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
általánosítás ftw
2011. nov. 30. 22:49
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg általában a csajok nem tudják mi kell nekik ami könnyen elérhető lenne az sose jó, viszont a bunkó f.szfej srácok akik le se szarják őket a kedvenceik.
2011. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 asdface ***** válasza:
100%

Sztem az a baj,hogy túl komolyan veszitek már azt a lélegzetvételt is,amivel elkezdtek beszélni.

Fő a lazaság,rugalmasság,hisz amíg együtt vagytok vkivel kizárt dolog,hogy csak komoly dolgokról beszélgessetek.

Nekem legalábbis szinte lehetetlennek tűnik.

2011. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!