Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze soha semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha semmi?

Figyelt kérdés

Külsőleg nem vagyok csúnya (tőlem sokkal rondábbaknak is jut nő), kedvesnek tartanak és jól el tudok dumálni mindenkivel általában. És mégis valamiért nem akar összejönni egy normális párkapcsolat. 23 éves vagyok és még nem volt 1 hónapnál hosszabb kapcsolatom.

Most is találkoztam egy lánnyal, (szerintem) tök jól eldumálgattunk, én nagyon jól éreztem magam vele, de aztán most meg nem tudom el se érni, nem reagál a megkeresésemre.

Meg általában mindig ez van, szóval nem tudom mi tévő legyek


2011. dec. 17. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél TÚL kedves...

mármint a kedves az rendben van. de a túl kedves emberek hajlamosak tenyérbemászóak lenni meg ilyen übernyájasak.

2011. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, tökös gyerek vagy
2011. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Összeszedném én magam ha tudnám hogy hogy kéne :D

Külsőleg azt mondják nincs gáz, arcra nem vagyok egy brad pitt, de elég közeli :)

Edzeni is szoktam, az egyetlen zavaró az hogy alacsony vagyok, dehát alacsony lányokkal próbálok ismerkedni

A kedvességet meg úgy értettem hogy udvarias, figyelmes vagyok. Bár lehet hogy ez manapság már inkább hátrány mint előny.

2011. dec. 17. 23:54
 4/10 anonim ***** válasza:
eddíg nem találkoztál a megfelelő lánnyal,enyi az egész
2011. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nem tudod mi a baj, akkor kérj meg valakit, tényleg, egy lányt, aki tudod, hogy őszinte, hogy LÁNYként mondja meg, mi a zavaró benned, mit rontasz el, nem pedig haverként.
2011. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem tudod elérni és nem reagál a megkereséseidre?


Akkor nem lehet hogy túl sok vagy? Nem vagy túl nyomulós?

Vagy nem lehet érezni rajtad hogy már nagyon akarsz egy komoly kapcsolatot?


Csak találgatok..

2011. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha alacsony vagy, akkor sajnos Brad Pittnek kell lenned arcra, h lehessen nőd. Hiába vannak alacsony lányok, mert nekik is magas pasi kell.
2011. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy túl gyakori-e a megkeresés. Ráirok 1-2 naponta facen, pár szót beszélünk. De pár napja nem reagál normálisan. Irok neki, kérdezem hogy ott van-e, válaszol hogy igen, aztán a többire nem reagál. A hét elején találkoztunk és lett volna egy mozi ami végül elmaradt. Azóta nem tudok vele normálisan beszélni. Akkor telefonon felhivtam de nem tűnt úgy a hangja hogy direkt koptatott volna le.

Ma már nem keresem, holnap megpróbálom elérni hogy találkozzunk és személyesen megbeszélni, akkor talán kiderül hogy mit szeretne

2011. dec. 18. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem láttalak még csajjal beszélgetni de innen azt tippelem, hogy túl sablonos és unalmas vagy ismerkedéskor, nem keltesz izgalmat a lányokban. Próbálj merészebb, kockázatvállalóbb lenni, legyél fesztelen, viccelődj velük, picit húzd az agyukat, stb.
2011. dec. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bembinó ***** válasza:
Előttem szólóknak igazuk van, ezt a nőt meg hagyd ha nem keltetted fel az érdeklősődét akkor hagyd a francba keres másikat ha nagyon kiváncsi lenne rád visszairna vagy megkeresne etc. A másik meg ne csak dumálj ,hogy szia igaz milyen szép időnk van meg ilyenek hanem érezze ,hogy bejösz neki és nem csak mint "haver" dumálsz vele.Nekem ez a tapasztalatom.
2011. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!