Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Nők! Tudnátok tisztelni és szerezni egy 31 éves 2 diplomás férfit aki nettó 240 ezer forintot keres Budapesten, és nincs ingatlanja (szüleivel él)?
A férfi tényleg megtett mindent. Két egyetemet is elvégzett Budapesten, nem is a legkönnyebb szakokat, az egész fiatalkora ráment a tanulásra. Rengetegszer kellett nem-et mondania, a bulizásra, a csajozásra, az életre, mert neki a vizsgákra kellett tanulnia. Iszonyú sok meló benne volt az egészben.
Mégis piac képtelennek bizonyult végül, az a néhány cég ami van azok nem vették fel, mert nem volt 10+ év tapasztalata meg ez meg az, meg jöttek a kifogások. Így végül nettó 240 ezer forintért sikerült elhelyezkednie állami szférában, közigazgatásban. Egyelőre semmi remény és kilátás arra, hogy jobbra forduljon az élete. De erre is ráment a fiatalsága.
Tudnátok tisztelettel felnézni és szeretni egy olyan férfit, akinek nem önhibájából lett szegényes a sorsa, mindent megtett hogy elkerülje ezt, de ebben a szar országban ez is kevés volt?





Meg lehet kérdezni pontosan milyen diplomák ezek?
240 már annyira kevés fizu, hogy mindenképp váltani kellene, akár gyári munkára is.





Diplomaskent tuti h ennel tobbet keres...
Vagy ha nem akkor valami nagyon nem stimmel vele...















Állami hivatalokban nagyon sok helyen ennyi a fizetés, diplomával. Elvették a nyelvvizsga után járó pluszt, és nem nő a fizetés a pályán eltöltött évekkel. Én is ennyit kerestem évekig, 2 középfokú nyelvvizsgával (mindkét nyelvet használtam is munka közben). Központi hivatalban dolgoztam, nem kormányablakban.. Én akkor kerültem magasabb fizetési kategóriába (nettó 400), mikor egy kolléga felmondott és megkaptam az ő státuszát.
Amúgy párom is két diplomás, kb 300 körül keresett és a szüleivel lakott, igaz nem egy lepukkadt 2 szobás panelban, hanem egy elszeparált, többgenerációs családi házban. A különbség az, hogy ő saját és embertársai értékét nem a fizetésben méri, hanem a személyiségben, lelki világban, tudásban.





Allami hivatalban dolgozom diploma nelkul a nettom 390e
500e cafi evente
13-14. havi fizu
Premium eves fizu 12%a
Ruhapenz 11e/ho
Kaja 8e/ho
Nyugdij 17e/ho
Nem ertem h 2 diplomaval hogy nem lehet valami normalis allast talalni?
Vagy maga a diploma neki erdekes volt de amugy piackeptelen/ertektelen vagy baromira lusta volt rendes allast keresni





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!