Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem az egészet,mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az egészet,mi a probléma veletek ?

Figyelt kérdés
Több társkeresőn is fent vagyok írok a nőknek mindenféle stílusban ami volt már vicces,komoly,dicsérő,érdeklödő stb.Soha nem voltam bunkó,trágár "csak úgy megszexelnélek" szövegű.Olyan az oldal,akkor küldtem elérhetőséget /emailt,Instagrammot/,nem prémium tag a hölgy,akkor is tudjon válaszolni.De semmi. Azokat a nőket se értem akik nem raknak fel magukról legalább egy fotót,és nincs privátkép kérési lehetőség.Így,hogyan akar ismerkedni? Azoknak a nőknek pedig üzenem akik szépek és tudják magukról,hogy szépek és csak a lájkok és csillagocskák miatt vannak fent ezeken az oldalakon-és válaszolni büdös- maradjanak az istánál és társaiknál,ott gyüjtsék az elismeréseket,mert a normális pasik kiábrándulnak az efajta jellegű ismerkedésből.Én is kezdem feladni.Azt se értem tisztelt lányok asszonyok,ha tetszik nektek egy pasi miért nem kezdeményeztek ? Hazudtam egy kicsit,egy választ kaptam ami ennyi volt "ne haragudj nem ismerkedés céljából vagyok itt", Akkor meg mi a f...t akar ????? Már bocsánat.

ma 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A bőség zavara és sok a bunkó férfi is aki csak dugni akar és miattuk nehéz feltörni a jeget. Ha egy módod van rá felejtsd el az online csajozást. 35f
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élőbem kell ismerkedni. Egy képpel senki nem akar beszélgetnim
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a facebook társkeresője volt valamilyen. Igaz én nő vagyok de pár éve nekem az jött be a legjobban. Az összes többit már akkor is tönkre vágta a sok kamu idióta meg szexéhes nyomorult.
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!