Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nem akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem akar a barátnőm lenni, de mégis akar találkozni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy nővel, igaz legalább 12 évvel idősebb nálam. 2x találkoztunk, második randi után tisztáztuk ki mit akar a másiktól. Én mondtam komolyabb dologra gondolok mint pl kapcsolatra, ő meg azt mondta nem tudja mit akar tőlem. Hozzátette, ha csak összejárnánk akkor is hol tennénk, mert én messze egyetemi koleszban lakok, ő meg visszaköltözött a szüleihez. Én ez után úgy voltam, lezárom, nem egymást kerestük. Tegnap, egy hónap múlva írt, hogy hogy vagyok. Nyílván válaszoltam és azt is megkérdeztem esetleg akar e találkozni. Azt mondta biztosan szeretne találkozni, de hozzátette “De ha nem lehetek a barátnőd, akkor nem fogsz találkozni velem?”. Most ezt nem értem akkor minek írt nekem, miért nem tud elfelejteni. Hozzátette utolsó találkozáskor, nagyon szereti a beszélgetéseinket. De mostmár nem tudom mire gondoljak. Zárjam le, mert nincs szükségem olyanokra akik csak unatkoznak, vagy tényleg akar tőlem valamit, akár laza kapcsolatot ahol nem kell elköteleződni, és azt próbáljuk meg… ti hogy látjátok? Meg mit reagáljak?

Valamint anyagi lehúzásra ne gondoljatok, hisz második randin ő fizetett mert ugye az elsőn én fizettem. Valamint vállalkozása van, nincs anyagi érdeke egyáltalán



ma 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked elég a laza kapcsolat akkor rendben van, de ha nem az akkor hanyagolni kéne őt mert nem fogja megváltoztatni a véleményét párkapcsolatot nézve hiába fekszik le veled.
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felőlem mehet a laza kapcsolat, de hallottam már olyanról is, hogy laza kapcsolatnak indul aztán beleszeret a másikba. Mindegy találkozom vele, aztán valahova alakul
ma 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert vonzódik hozzád, kedvel, de tart ettől az egésztől, pontosan a korkülönbség miatt. Ezért van a huzavona, eltaszít, majd visszahúz. Fél közel engedni.
ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem akart a korkülönbség meg a lakhatás bajok miatt belemenni. Viszont jól esne neki, ha meggyőznéd. Ezért kering körülötted.
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!