Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezeljem ezt a szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a szörnyű helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom röviden felvázolni a helyzetemet.

23 éves lány vagyok. Volt egy 5 éves kapcsolatom, fél éve lett vége, azóta is beszélünk a volt barátommal, megfogadtuk, hogy jóban maradunk, azonban az ő részéről azt szeretné, ha újra kezdenénk. Én bizonytalan vagyok, nem tudom, van-e értelme, hiszen olyan sok problémánk volt, de közben azt érzem szeretem még Őt és nem igazán tudom elengedni…


A konkrét helyzet az, hogy 1 hónapja volt egy koncert, ahol egy barátnőmmel voltunk és találkoztunk pár ismerősével futólag és ott én kiszúrtam egy srácot, és láttam, hogy ő is nézegetett engem, szemeztünk talán. Mondtam barátnőmnek, hogy helyes volt ez a srác, de ennyi. Ez a srác mondta neki utólag, hogy szimpatikus voltam neki, viszont neki kb. 2 hónapja lett vége az előző párkapcsolatának és így még nem nyitott az ismerkedésre.


Eltelt 1 hónap, most bejelölt engem Facebookon illetve rám is írt, elkezdtünk beszélgetni, már lassan 2 hete beszélgetünk és találkoztunk is 3x. Viszont leszögezte, hogy még nem nyitott ismerkedésre komolyabban, mert úgy érzi még mozdítható lenne, ha volt barátnője újra akarná kezdeni. Én is elmondtam neki, hogy beszélek még a volt barátommal és hogy nekem is van egy picit hasonló szituációm, hogy nem találom a helyem úgymond.


Ma volt a 3. talink és én rájöttem, hogy tökre szeretném, ha ismerkednénk és tényleg annyira normális férfi, hogy úgy érzem őt kerestem. Viszont sokszor az exéről beszél, engem is biztat, hogy próbáljam meg az exemmel és ha nem működik meg nekik sem akkor tudni fogjuk mindketten hogy végleg vége de legalább megpróbáltuk megmenteni a dolgot. Ettől függetlenül ad olyan jeleket, amik kétségtelenül bókok és sokat keres, sokat ír, érdeklődik, ilyesmi. Egyébként a közös barátnőnknek is elmondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és hogy reméli, hogy nem hiszem azt hogy egy pótlék vagyok neki csak most még egy kis időre van szüksége. Egyszerűen kusza ez az egész. Úgy érzem vele tovább tudnék lépni és magam mögött hagyni mindent. Viszont ő szerintem bízik benne, hogy az exével újra kezdheti és nem értem, hogy akkor miért keres engem.


Mit tegyek ebben a helyzetben szerintetek? Nem is értem, miért kell neki még mindig az a lány, mikor megcsalta őt a lány és azért szerintem ez olyan dolog, ami megbocsáthatatlan.


tegnap 23:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nem feküdtünk le és nem is törekszik erre, nem nyomult ilyen téren meg semmi ilyesmi. De igazatok van, hogy ennek így semmi értelme. :(
tegnap 23:44
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
De minek szomorkodsz rajta baszki? Magaddal törődj mert rohadtul nem vagy jól, nem rajta kell rinyálni! Istenem 23 évesen lehetne több eszed, önbecsülésed. Tudod mennyi rohadék van aki kihasználhat mert ennyire nem becsülöd meg magad? Irtó sok. Tessék magadra koncentrálni és nem a farkincákkal boldogítani magad ideiglenesen.
tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Nincs is romantikusabb, mint az exek tetemére építeni egy új kapcsolatot. ⛏⚰️
ma 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13 végem. 🤣🤣🤣


Én se értem esküszöm. Ami a "legviccesebb" az egész történetben, hogy 2 pasi bolondnak nézi és hagyja.

Szerinte az egyik "szereti" merthát ő is "szereti" bár kínlódtak egymás mellett és a másik aki a hűtlen cafka után vergődik majd szerinte boldoggá teszik egymást. Hogyne.

Inkább nyerek a lottón. 🤣🤣🤣

ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14: a te szöveg véged is jó volt. pacsi
ma 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Most még csak pótlék lennél neki, de később simán rájöhet, hogy te sokkal jobb vagy, mint az előző barátnője. Jobban összeilletek, stb.

Én is sokáig vágyakoztam az első szerelmem után, aki egy féreg volt, hazudozott állandóan, de még évekig kerestem, reménykedtem. Nekem nem volt senki újabb jelölt, ezért kapartam utána csak.

Mai fejemmel már tudom, hogy kb. akárki mással jobb páros lettünk

volna, mint vele.

És már egész más típusú pasi a zsánerem, más dolgok fontosak, el sem tudom képzelni, hogy hasonlóval összejöjnel, mint amilyen az első volt.

Ezzel az új sráccal is simán megeshet, hogy később el se tudja majd hinni, hogy hogy létezik, hogy valaha is rajongott az exéért.

ma 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Dugjatok egy jót, vagy kettőt, mindkettőtöknek jót tesz, ha tetszetek egymásnak.

De előtte fixáljátok, hogy csak szex.

ma 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Beállok a sorba. Lehet, hogy magának se akarja bevallani, de tényleg csak pótlék vagy. Nagyon nem áll készen egy újabb kapcsolatra még. És lehet te sem...
ma 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!