Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezeljem ezt a szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a szörnyű helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom röviden felvázolni a helyzetemet.

23 éves lány vagyok. Volt egy 5 éves kapcsolatom, fél éve lett vége, azóta is beszélünk a volt barátommal, megfogadtuk, hogy jóban maradunk, azonban az ő részéről azt szeretné, ha újra kezdenénk. Én bizonytalan vagyok, nem tudom, van-e értelme, hiszen olyan sok problémánk volt, de közben azt érzem szeretem még Őt és nem igazán tudom elengedni…


A konkrét helyzet az, hogy 1 hónapja volt egy koncert, ahol egy barátnőmmel voltunk és találkoztunk pár ismerősével futólag és ott én kiszúrtam egy srácot, és láttam, hogy ő is nézegetett engem, szemeztünk talán. Mondtam barátnőmnek, hogy helyes volt ez a srác, de ennyi. Ez a srác mondta neki utólag, hogy szimpatikus voltam neki, viszont neki kb. 2 hónapja lett vége az előző párkapcsolatának és így még nem nyitott az ismerkedésre.


Eltelt 1 hónap, most bejelölt engem Facebookon illetve rám is írt, elkezdtünk beszélgetni, már lassan 2 hete beszélgetünk és találkoztunk is 3x. Viszont leszögezte, hogy még nem nyitott ismerkedésre komolyabban, mert úgy érzi még mozdítható lenne, ha volt barátnője újra akarná kezdeni. Én is elmondtam neki, hogy beszélek még a volt barátommal és hogy nekem is van egy picit hasonló szituációm, hogy nem találom a helyem úgymond.


Ma volt a 3. talink és én rájöttem, hogy tökre szeretném, ha ismerkednénk és tényleg annyira normális férfi, hogy úgy érzem őt kerestem. Viszont sokszor az exéről beszél, engem is biztat, hogy próbáljam meg az exemmel és ha nem működik meg nekik sem akkor tudni fogjuk mindketten hogy végleg vége de legalább megpróbáltuk megmenteni a dolgot. Ettől függetlenül ad olyan jeleket, amik kétségtelenül bókok és sokat keres, sokat ír, érdeklődik, ilyesmi. Egyébként a közös barátnőnknek is elmondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és hogy reméli, hogy nem hiszem azt hogy egy pótlék vagyok neki csak most még egy kis időre van szüksége. Egyszerűen kusza ez az egész. Úgy érzem vele tovább tudnék lépni és magam mögött hagyni mindent. Viszont ő szerintem bízik benne, hogy az exével újra kezdheti és nem értem, hogy akkor miért keres engem.


Mit tegyek ebben a helyzetben szerintetek? Nem is értem, miért kell neki még mindig az a lány, mikor megcsalta őt a lány és azért szerintem ez olyan dolog, ami megbocsáthatatlan.


tegnap 23:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ő 27 éves, az exe 21.
tegnap 23:06
 2/18 anonim válasza:
100%

Pótlék vagy, mert hiányzik neki a volt barátnője. Talán majd akkor enged neked, ha az exének lesz új párja.

Bár szerintem számodra is csak vigasz ez a srác.

tegnap 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta neked elég világosan, hogy nem keres komolyat. Akkor te mit nem értesz?

Vágom, hogy tetszik és vonzódsz hozzá, de max kihasználna, ha tovább nyomulsz. Nem fog veled járni, nem fog felvállalni, mert az exébe szerelmes, vagy lehet nem az, mert lehet ez csak duma és egy sz@ralak, aki fűzöget lányokat, mert fiatal és még nem elèg neki senki. Mindenesetre a lényeg hogy nem vagy számára egy olyan lány, akiért megőrül és aki miatt elköteleződne.

tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért nem veszed komolyan a fiút. Konkrétan elmondta hogyha az ex visszafogadja ő belemegy, sőt arra biztatott, hogy tedd ugyanazt. Természetesen míg vár az exre addig jó vagy neki, megvigasztaljátok egymást lelki téren és testi síkon is, de ebben nála ki is merül az egész. Nem akar se tőled, se mástól párkapcsolatot csak szexet és megértést. Vagy elfogadod, hogy csak PÓTLÉK VAGY, vagy inkább kezdesz más fiúval ismerkedni aki NEM az exed.
tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs lezárva az előző fixen, én semmit se csinálnék.


Te szerintem hamar beleélted magad ebbe, és VELE akarod lezárni az előző kapcsolatod. Magadban kéne, nem mással. Miért nem gyógyulsz meg előbb önmagad, egyedül?


Nem hiszem hogy egészséges egyik kapcsolatból a másikba ugrani.

tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem vele tovább tudnék lépni és magam mögött hagyni mindent."


Te ugyanúgy pótléknak veszed mint ő téged. Nem lehet túljutni az exeden, a volt kapcsolat árnyékain más személlyel! Egyáltalán nem tudom megérteni, hogy miért tartod az exeddel a kapcsolatot amikor hátráltat a továbblépésben és ilyen hülye szituációban kötsz ki mint vagy. Eszközként tekintesz rá és ő rád szintúgy. Ebből adódóan ti soha nem lennének normális párkapcsolatban. Hagyd békén, tiltsd le együtt az exeddel és ha majd szingliként megtalálod önmagad akkor ismerkedj.

tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen nincs lezárva az előző kapcsolat, de azért újba ugranál mert olyan kapcsolatfüggő vagy mint a sicc. Tégy magadnak meg pár szívességet én is azt ajánlom.

Mindkettő srácot hanyagold örökre és ha végre nem pasik által akarod magad értékesnek érezni akkor fogj neki a randizgatásnak.

Az egyik f*stalicskából a másik f*stalicskába akarsz fetrengeni.

Szörnyű igen a helyzet, de magadnak köszönheted...

tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kell még elmondani hogy frissen szakított emberrel nem kezdünk???
tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A rohadt életbe már! Komolyan nevetséges. Kívülről, és + 10 év tapasztalattal annyira egyértelmű a dolog.


Mondd meg neki, hogy majd keressen akkor, ha már nem nyitott az exére, te pedig töröld, tiltsd a tiéd, ne adj neki új esélyt és tanulj már meg egyedül létezni fiatal felnőttként! Nem kell mindig minden áron lennie melletted valakinek.


A pasi csak szórakozik és próbál kicsit jobban lenni és be fog rántani téged egy fájdalmas viszonyba, ha hagyod! Ha annyira nem akar ismerkedni, akkor ne ismerkedjen basszus! Ne szórakozzunk már! Ha akar téged, akkor majd megkeres, miután túl van mindenki máson. NE SZIVASD MAGAD!

tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Én bizonytalan vagyok, nem tudom, van-e értelme, hiszen olyan sok problémánk volt, de közben azt érzem szeretem még Őt és nem igazán tudom elengedni…"


Nem szereted, kötődsz hozzá mert férfi nélkül nem találod az élet értelmét.



"Úgy érzem vele tovább tudnék lépni és magam mögött hagyni mindent. Viszont ő szerintem bízik benne, hogy az exével újra kezdheti és nem értem, hogy akkor miért keres engem."


Miért vele foglalkozol amikor "szereted" a volt pasid? Miért hagyod, hogy keressen, beszélgessen veled? Hát mert társfüggő vagy.


Mégha nem is lennél az amúgy akkor se érdemes olyan valakivel kikezdeni aki az exéért picsog mert hozzá hasonlít, kihasznál téged.


Maradj egyedül, ne mások megléte döntse el, hogy mennyire tartalmas az életed, te alakítsd úgy, hogy elégedett legyél.

tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!