Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet ?

Figyelt kérdés
Nekem rettentő furcsa hogy a pasik eltűnnek 3-4 órára szó nélkül. Nekem ezt nagyon nehéz elfogadni. Meg nem is igazán hogyan kezeljem ezt. Megértem hogy dolga van de így eltűni órákra. Aztán meg ír hogy jól vagy ? És így csak nézek, nem értem ilyenkor mit mondjak. Nehezen tudom kezelni ezt a dolgot.

2021. jún. 30. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Képzeld el, hogy az emberek ezt évezredekig tudták kezelni, ennél sokkal durvább dolgokat is, mikor elutazott lovaskocsival egy másik városba és hetek múlva jött vissza és nem tudtad, hogy elvitte-e a kolera.


Csak a mai életképtelen embereknek a becsípődésük, hogy a párjuknak GPS-nek kell lennie a s...ggében is és ha nem ír vissza azonnal már megy a hiszti, a pár óra már veszekedés egy egész nap meg szakítóok.

2021. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nő vagyok én is, de szerintem ezt kissé túlpörgöd. A 3-4 óra eltűnés miért gáz neked? Utazik. Bevásárol. Kajál. Fürdik. Kakil. Azért az emberek néha az életüket is próbálják élni, nem?


Ha a faszi napokra eltűnik, na az tényleg gáz.

2021. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok, de engem ezek a dolgok egyáltalán nem zavarnak. Én is annak a híve vagyok, hogyha valakinek dolga van, akkor csinálja, és majd visszaír, ha ráér. Én pont azt nem szeretem, amikor mindig köszöngetni kell egymásnak, és hirtelen azt sem tudod utána mit írj. A "szia, mizu? Hogy vagy?"-tól már áll a szőr a hátamon. Én a folyamatos köszöngetés meg pillezés nélküli chatelést részesítem előnybe.
2021. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, és sokáig engem is frusztrált ez az egész. Aztán lett egy olyan napom az életeben, amikor arra nem volt időm, hogy rendesen megebédeljek, annyi dolgom volt.. Olyankor este megnéztem az üzeneteket, és azt vettem észre, hogy 4-5 embernek nem válaszoltam már vagy 12 órája, de még az üzenetüket sem olvastam el. Azóta kicsit megértőbb vagyok másokkal én is.
2021. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Képzeld létezik olyan hogy magánélet meg énidő. Én sem nézegetem egész nap a telefonom, sőt nagyon sokszor le is van némítva.
2021. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Én megértem a kérdezőt. Ha ilyen sok időre eltűnik, legalább annyit mondhatna, hogy bocsi, dolgom volt. Nem azért mert tudnom kéne minden lépését, csak tudom hogy ha ilyen sokáig távol van, akkor valami történt és aggódnék, hogy nem valami rossz dolog-e.
2021. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!