Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezeljem ezt a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet a főnökömmel?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok,dolgozom egy cégnél, kb. 1,5 éve. Pályakezdöként kerültem ide, a közvetlen főnököm férfi,az osztályvezetőnk pedig egy nő. A férfi főnökömmel az első hónapokban minden rendben volt, kedves, udvarias volt velem. Aztán egyre távolságtartóbb és bunkóbb lett, erre én is kicsit kimértebb lettem vele. Kb.egy éve tart az az állapot, hogy bunkó, szivat, a hátam mögött a kollégáimnál akar befeketíteni. Néhány hete leult velem beszélni erről, de nem javult a helyzet. Már a közös fönökünk elé vitte az ügyet, mondván a munkám rendben van, de a viselkedésem nem.

A kollégáim pedig elmondták, hogy ők kiszúrták, hogy az első néhány hónapban azért volt velem annyira kedves, mert megtetszettem neki. De mivel én nem viszonoztam (hozzáteszem, eszre sem vettem ezt), ezért elkezdett piszkálni. És 1,5 éve ezzel foglalkozik. Azt mo dják nem tudja megemészteni, hogy nem kellett nekem az elején. Rajta kìvül amúgy mindenkivel jó a kapcsolatom, szeretnek a kollegák. Ő azt sem nézi jó szemmel, hogy másokkal jóban vagyok. Még a nőkkel sem. Ha pedig meglát beszélni egy férfi kollégával, akkor úgy néz rám, hogy majd megöl a tekintetével. Az egyik női kollégámat meg pl.arra kérte, hogy tudja meg tőlem, hogy miért haragszom rá...es ami a poén: a barátnője is a cégnél dolgozik, csak másik részlegen.



2021. ápr. 24. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Szoval csak körülötted forog a főni feje... aha...


Ha tenyleg igaz, hr, nagyfőnök, ezt mind elmondani, és ők majd megoldják az ügyet..

2021. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy fogyatékos. Egyáltalán mi baja van veled, már amit meg tud indokolni a külvilág felé? Ha nem áll le ezzel a kavarással meg szarakodással záros határidőn belül, akkor a másik főnök segítségét kérném. Ha nem tud ellened, a munkahelyi teljesítményed és viselkedésed ellen semmi kézzelfoghatót felhozni, akkor mit vergődik? A négyszemközti beszélgetésen mit akart?
2021. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A négyszemköztin olyanokat mondott, hogy én régen, az elején sokkal nyitottabb, beszedesebb voltam vele.

De szerinte megváltoztam, mert nem ilyen vagyok az ő irányába. Meg olyan szerintem semmiségek,hogy pl. hogy szólok bele a telefonba, ha adja a feladatot, de közben keresik öt, akkor én olyankor kinézek az ablakon...nem vicc, ilyen szintű dolgokat kifogásol.

2021. ápr. 24. 12:23
 4/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van, megbszélni a kollegákkal, hogy mondják el a HR-nek amit tudnak, aztán nagyfőnökkel helyretetetni a fejét. Ez annyira nem professzionális viselkedés, ha nem tud állítani magán, akkor semmi keresnivalója nincs egy normális munkahelyen.
2021. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ö maga hangulatember, a titkarnője sokszor mondta már, hogy 5 napból 4szer olyan harapós kedvvel jön be reggelente, hogy sokszor hozzá se mer szólni. Szakmailag viszont nagyon elismerik, és a nagyfőnökökkel szemben persze nem így viselkedik. Munkahelyet váltani nem szeretnék, mert ezt leszámítva szeretem a munkámat. A kollŕgáim azt tanácsoltak, hogy próbáljak meg kedves lenni vele, hátha akkor leszáll rólam.
2021. ápr. 24. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedves leszel vele meg fog dugni... -.-


Sajnos ezt csak úgy tudod lerendezni, ha szólsz feletesnek.

2021. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel a "legyek kedves" dologgal kapcsolatban kissé pesszimista vagyok, már csak azért is,hogy egyáltalán tudnék-e vele kedves lenni ezek után. És igen, félek attól is, hogy mit váltana ki belőle a kedvességem.
2021. ápr. 24. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van annyi eszed akkor rá hagyod az egészet,vagy vársz még éveken keresztül amég bele nem un. Vagy inkább ott hagyod a munkahelyet. A többet ésszel felfogással.
2023. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!