Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha a nő magányos, az a férfiak hibája, ha a férfi magányos, akkor az a férfi hibája?

Figyelt kérdés

Ha egy nő írja le, hogy "ah, le is mondtam a társkeresésről, elvagyok a hobbijaimmal, ülök a kanapén, eszem a nutellát, ez többet ad nekem, mint egy selejt férfi! Naon jó így nekem, ennyikeh!" akkor mindenki empátiával fordul felé, meg sajnálja és helyesel neki.


Ha egy férfi írja le, hogy pl. a game-elés vagy egy új konzol többet ad neki, mint egy nőci, akkor meg el van hordva mindenféle lúzer incelnek.


ma 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy empátiával fordulnak felé és helyeselnek, az nem jelenti azt, hogy a férfiak hibája. Ne vegyél mindent ennyire magadra.
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Amit leírtál, abban hol a t*kömben van a magány? Tanulj már meg gondolkodni és azt értelmesen kifejteni...
ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Már ne is haragudj, de engem nem kell sajnálni, mert egyrdül vagyok. Tudatos döntes volt! Nem vagyok magányos, csak egyedül vagyok! Erzed a kulonbseget?
ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a szokás az oldalon.
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

"ennyikeh"

Úgy tudok röhögni azon hogy így csakis és kizárólag a férfiak írnak. Azt hiszitek hogy ezzel kifigurázzátok a nőket, viszont konkrétan egy nő sem ír így. Mostanra az ennyikeeeh meg cukee meg az ilyenek az egy az egyben pasi beszédstílus lettek, ami az irónia csúcsa.


Amúgy keress munkát, akkor majd nem lesz időd ilyeneken sopánkodni.

ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Azer5,mert ha egy nőnek elege lesz a ferfiakból, akkor arra olyan okai lesznek, amiket nagyon sok nő is átérez + az ilyen nők elvannak maguknak és kész


ELLENBEN


Amikor egy férfi teszi ugyanezt, általában felsorol egy rakás bulsshitet (minden nőnek csak a pénz kell,ő nincs 190,ezert nem kap nőt,csak egy ECCERŰMELÓS azé nincs nő) hát persze hogy nem lesz felé senki empatikus,hisz a normális férfiak tudják hogy ez fszsag + azok a férfiak akik a leghangosabban sirnak, hogy milyenek a nők, igazából baromira akarnának egyet,csakhát nem jut 🙃

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Egyrészt mert amikor egy nő mondja ezeket, akkor tapasztalatból beszél. Sokszor megnevezi, hogy mikkel volt konkrét baja. Hogy lusta a férfi, hogy követelőző, stb. És ehhez hasonlítja az egyedüllétet.


Plusz sokszor fel sem hozzák a pasikat, csak az egyedüllét pozitívumát.


Másrészt a férfiak hiába mondják, hogy nem kell nekik nő, kell. Ez a furcsa kettősség nincs meg a nőkben, hogy azt mondják, "de undorító vagy Béla, na gyere dugj meg". Ellenben a férfiakban megvan ez, hogy hiába mondják, hogy de jó nők nélkül, igazából baszni mind akar. Szóval nem fogják hagyni a nőket békében, a nagy szavak ellenére ott fognak lihegni privátban.

ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!