Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magányos férfiak mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányos férfiak mekkora részének lenne nője, ha lejjebb adnák az igényszintjüket?

Figyelt kérdés
Azt hallani, tapasztalni, hogy a csúnya nők sem kérnek ezekből a férfiakból... Akkor mi is az igazság?

2021. dec. 25. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha egy férfi lejjebb ad egy magyar nő igényéből, akkor már csak 100 pontos elvárást kell teljesíteni, akkor is ha csúnya a nő.
2021. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Sztem oylan harmaduknak. Ugyanis szerintem a fő probléma hogy nem akarnak megküzdeni a nőkert, és nem is tudnak csajozni
2021. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát mert a (csúnya) nők (is) megérzik, ha csak szamarak ló helyett a másiknak, ezért nem működik ez általában. Aztán persze lehet felcsattanni, hogy de miért nem éri be, meg milyen gonosz elvárások - hát mert ő is ember és a szerelmese szemében a legszebb és kizárólagos akar lenni. Ahogy a legteszetoszább férfi is vágyik arra, hogy tiszteljék és felnézzenek rá.
2021. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Én pár napja láttam egy extrém túlsúlyos párt. Mindketten kb 150 kg-sak voltak, úgyhogy itt megborult, hogy a csúnya nőknek is a lapátállúak kellenek.
2021. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Az olyan igények, amik csak ahhoz kellenek, hogy a haveroknak emberkedjenek vele meg az apjuknak bebizonyítsák, hogy nem kis szarosok, el kellene engedni.


Például azt, hogy 10-20 évvel fiatalabb után futnak.


Vagy azt, hogy egy teljesen átlagos külsejű nőt istenítenek, aki csak attól extra, hogy fölösleges szarokra akarja elverni a pasija pénzét (puccos nyaralások, drága kaják, designercuccok).


Tudjátok nagyon jól, miről beszélek, ilyen picsákat linkeltek ide folyamatosan instáról.

2021. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%

Mivel én már annyira lejjebb adtam pár éve, hogy már prostival, drogossal vagy 60 éves nővel is összejönnék plusz az se zavar ha nem borotválja magát egyáltalán stb szóval nem részletezem. De ennek ellenére semmi nem történt.

Szóval te hiába adod lejjebb az igényeidet, ha a feléd támasztott igények attól még ugyanazok maradnak.

2021. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Nyilvánvalóan igaz, hogy van egy réteg, ami szerezhetne magának barátnőt, ha bárki megfelelne nekik. Tudom, mert én is ide tartozom. Na de boldog lenne egy ilyen kapcsolatban? Nem lenne a levegőben, hogy csak jobb híján választotta a nőt? Nem járna nyitott szemmel jobb lehetőségekért? Dehogyisnem
2021. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

#7


Nem.

Mert amikor viszonyom volt egy nem túl előnytelen külsejű teltebb nővel pár hétig, akkor is messze sokkal boldogabb ember voltam, mint amikor senkim sem volt.

2021. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
*nem túl előnyös
2021. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
#8: komolyan nem értem, hogy egy ilyen élmény hatására miért nem kezded az addigi gondolkodásmódod egy jelentős hányadát teljesen átértékelni. És akkor az egész életed, életminőséged megváltozna, méghozzá előnyére. Ez nem jutott eszedbe?
2021. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!