Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan álltok ehhez?

Figyelt kérdés
Egy férfi inkább élőben kezdeményezzen (pl leszólit titeket, vagy egy bárba odamegy) vagy social median keresztül? Sok nőtől hallom hogy milyen gáz ha random odamész valakihez... Szerintem ez a legjobb módja az ismerkedésnek
ma 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem élőben. Persze attól is függ, hogy hogyan szólít meg.
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az online kezdeményezést egyáltalán nem szeretem. Mindenképp élőben kezdeményezzen egy férfi, nagyon értékelem, ám ezt már nem igazán teszik meg, pont azért, amit feljebb írtál, mert azt hiszik, gáz.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek így mi értelme? 40-50+-osok nagyobb valószínűséggel fogják írni azt, hogy élőben. 20-30 közöttiek már nem feltétlenül.
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Második válaszoló vagyok és 21 éves. :)
ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Élőben de ne váratlanul.
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. De ha ismerem (idegeneknek nem reagálok) és online kezdeményez, az maximum valami laza beszélgetés legyen, ne ott akarjon megismerni konkrétan, mert nem szeretek chatelni, csak 1-2 haverom van akivel szeretek egész nap pötyögni, amúgy nekem a chateléshez kell közelebbi viszony, élőben bárkivel eldumálok amíg ráérek, de a chatet hajlamos vagyok megunni új emberek esetén. Szóval felőlem kezdeményezhet ott is, de inkább csak ilyen felmérés legyen, hogy kölcsönös-e az érdeklődés, aztán jöjjön oda élőben a folytatás miatt.
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Élőben.

Online nem is nagyon tudna, nem vagyok aktív, kép sincs fenn rólam. De nekem amúgy sem működik ez, hogy pötyögünk egy vadidegennel direkt ismerkedési céllal, aztán élőben kiderül, hogy sem összhang, sem vonzalom, sehogy nem hatunk egymásra...

Én is úgy gondolom, elég baj, hogy már azt hiszitek, élőben gáz, mert ez lett elhitetve veletek. Nem a ti hibátok, hanem a #metoo és társai, szóval érthető. Csak így ellehetetlenült az ismerkedés azok számára, akiknek online nem megy, élőben pedig nincs erre alkalmas társaságuk.

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen online felületen nem vagyok fent. Alap hogy nálam csak élőben tud.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Online egyedül facen tudna, ott meg soha nem válaszolok, mert szerintem szánalmas, aki így "vadászik".

Ha élőben, akkor ne csak odalépjen, hanem várja meg a szemkontaktust, mosolyt, "engedélyt". Neki is jobb, mert nem lesz elhajtva, nekem is, mert nem jön kéretlenül.

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Élőben jobban szeretem.

Persze, ha rendesen szólít meg.

Nem úgy , hogy "hé paraszt, melyik út vezet Budára" beszólós stílusban

ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!