Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk? Hogy álltok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Hogy álltok ehhez? Lehet hogy valaki elfogad majd egyszer? 18/L

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok egy olyan problémával, amiről én nem tehetek, szőrösebb vagyok a kelleténél, de megteszek mindent érte, gyantáztatok, de sajnos meg kell várni míg kinő. Emelett gyógyszert is szedek rá. Úgy gondolom, hogy kinézetre egy teljesen átlagos lány vagyok ettől eltekintve. Ha valakinek megtetszem és belsőleg is normálisnak talál, akkor ez a probléma mennyire jelenthet gondot majd? Ti mit gondolnátok,ha a barátnőtök ilyen lenne?
2016. ápr. 10. 14:29
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:
ha szeret a férfi,akkor ez nem gond.....ő se tökéletes
2016. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne problema. Nem mindenki a netes csajokon nevelkedett. Valaki az igazi noket kedveli
2016. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem probléma. Nyilván a mérték is ami számít itt, de ha teszel ellene nem gáz. Engem pl. nem zavarna. Csók
2016. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én kedvelem a mediterán típusú nőket nálam nem lenne probléma
2016. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
mediterrán típusú nők :D Erről mindig a Mrs Doubtfire jut eszembe...
2016. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
www.pcos.hu
2016. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne szedjel rá gyógyszert! Minek teszed magad tönkre? Engem hát zavar is meg nem is de ha leszeded akkor nincs ami zavarjon... Ha normalis vagy sokkal fontosabb mint ez. Senki sem tökéletes!
2016. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyi pozitív választ adtatok..ez egy kis megerősítés számomra, hogy nem vagyok teljesen reménytelen eset. :) Viszont félek,hogy a mai fiúk nagy része, nem fogja elfogadni ezt..de hát ez van, valaki csak lesz a földön egyszer akinek megfelelek.
2016. ápr. 10. 14:54
 9/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
13%
Valaki biztosan. Találd meg a hozzád illőt. A szőke herceg bizonyára nem fog a lábad előtt heverni, de egy olyan fiút, aki a te szinteden van simán találhatsz.
2016. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Mai fiúk??? viccelsz ugye inkább lányocskák ők már lassn feszülős tökömtudja milyen répanadrág meg pemzlifej...

Nos igen a görög nők eléggé szőrösek őket hívják mediterrán égövinek te is ebbe a típusba tartozhatsz...

én férfi létemre szőrtelen vagyok kivéve ahol szeretném h ne legyen annyi :DDD

Nincs ezzel probléma ha nem dzsungelen kell a férfinak átvergődnie magát :DDD

2016. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!