Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk? Hogy álltok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Hogy álltok ehhez? Lehet hogy valaki elfogad majd egyszer? 18/L

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok egy olyan problémával, amiről én nem tehetek, szőrösebb vagyok a kelleténél, de megteszek mindent érte, gyantáztatok, de sajnos meg kell várni míg kinő. Emelett gyógyszert is szedek rá. Úgy gondolom, hogy kinézetre egy teljesen átlagos lány vagyok ettől eltekintve. Ha valakinek megtetszem és belsőleg is normálisnak talál, akkor ez a probléma mennyire jelenthet gondot majd? Ti mit gondolnátok,ha a barátnőtök ilyen lenne?
2016. ápr. 10. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

én inkább a lányoktól félnék a te helyedben, sztem férfiak kevésbé bunkók ilyen téren, de a nők nagyon szemetek tudnak lenni más csajokkal.

találni fogsz férfit magadnak, nem kell paráznod ez miatt. :)

2016. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ez egy lánynál ha tesz érte.



Inkább a nőknek vannak elképesztő elvárásaik pl: felnőtt férfi legyen 50 kg

2016. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Van, akit zavar, van, akit nem. A legjobb, amit tehetsz, hogy megbarátkozol vele és nem szégyelled magad miatta. Fel kell rá készülnöd, hogy van, akinek nem tetszik, de biztos lehetsz benne, hogy sokan vannak, akiket nem zavar, vagy kifejezetten tetszik is nekik.
2016. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Erős is a szőröd,vagy csak sok?Mert ha az utóbbi és emgengedheted,próbáld ki a lézeres szrtelenítést.Van pár testrészem,ahol teljesen foltokban nő vissza a szőröm és nem feltűnő,ha visszanő.Viszont ha bírod a fájdalmat,esetleg egy epilátort is beszerezhetsz,mert baromi fájdalmas,de a gyökerénél tépi ki a szőrt és ezzel is ritkul idővel a szőröd.


22/N

2016. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem lenne ilyen barátnőm. De biztos van akit nem zavar.
2016. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Öhm... szőrös vagyok de jól áll nekem és férfi is vagyok. Mi csubakkák tartsunk össze, keblemre!

Egyszóval, ne aggódj. :)

2016. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A külső tényleg nem minden. Bár én ezt nem tudom elképzelni, láttam már "borostás" lányt gyantázás előtt és semmi gond nem lenne vele. A gyógyszeres részt nem értem, milyen gyógyszer van erre? Inkább amiatt féltenélek. Ha beléd szeretek, akkor ez az apróság nem fog számítani :)

26/F

2016. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!