Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érdemes közeledni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes közeledni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Múlt héten kezdett egy recepciós lány a konditeremben, ahová járok és mióta először megláttam a kelleténél többször gondolok rá. Eddig háromszor "találkoztunk", de amikor meglát és köszönünk egymásnak, akkor fülig ér a szája, én sem tudok nem mosolyogni. Ilyen környezetben, hogy érdemes közeledni?

Gondoltam rá, hogy meghívjam egy kávéra amikor nem dolgozik, de ha csak én látok bele többet, akkor eléggé kínos lenne heti többször osszefutni a recepción. Hogy tudnám kideríteni, hogy bejövök-e neki mielőtt elhivom valahova?


25f


ma 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Beszélgess vele pár percet ha vevő rá, aztán ha ő is leszólít téged el lehet hívni randira.
ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Multkor ezt vmi 40 es fószer irtq ki aki vmi ajandekot akart adni.


Etek a recepciósakat vmi árunak nézik a kondi mellé?

ma 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2: Az úgy komoly.

Szó sincs róla. Éppen ez az, hogy nem tudom mi ez. Egy éve vagyok egyedül, nem is hiányzott senki, jól el voltam magamban. Most meg egyik percről a másikra egy mosollyal levesz valaki a lábamról és nem tudom mit tegyek, hogy jó legyen :)

ma 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem túlgondolod a dolgot és valójában minden vendéggel kedves - ez a munkája.

Tedd amit az #1-es írt, beszélgess vele, s hívd meg egy kv-ra. S ha nemet mond akkor mi van? Nem voltál bunkó, de legalább elmondhatod hogy vannak tökeid kezdeményezni :)

ma 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!