Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes közeledni, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes közeledni, egy pékségben dolgozó pultos csaj felé?

Figyelt kérdés
Telefonszám megszerzése, név megkérdezése, vagy mit érdemes csinálni?

2017. dec. 4. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Teasütemény megszerzése.
2017. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Járj be gyakran, adj borravalót, mosolyogj szépeket. Látni fogod, udvarias-e, vagy kölcsönös a szimpátia. Semmi esetre se akkor állnék le flörtölni, mikor más emberek is vannak ott, az eléggé zavaró lenne. Először megkérdezném, hogy hívják, aztán, hogy van-e kedve meginni egy kávét.
2017. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állj szóba vele, például "a tegnapi buktában nem volt lekvár. Te hagytad ki?", stb.,...
2017. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A második jól leírta, én sem írnék mást. Próbálj szóba elegyedni vele :). Sok cseresznyét!
2017. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A volt barátnőm is pékségben dolgozott igaz ez már jó 6 éve volt, de leírom mit tettem.


Én akkoriban heti több alkalommal tértem be oda vásárolni és akkor egy időben észrevettem azt a kedves kiszolgáló lányt akvel később összejöttem. Eleinte csak köszöntem nekik, mert többen voltak hétköznap bent különben, de már akkor észrevettem a lányt. Aztán vasárnaponként oda tértem be hozzá többnyire kora délutáni órákbn és megfigyeltem hogy mindig ő volt bent akkor és többnyire egyedül vlt az üzletrészben. Akkor amikor csak én voltam bent mint vásárló, és ő mint eladó akkor mindig váltottunk pár szót amolyan általános dolgokról, például időjárás. Aztán észrevettem hogy egyre inkább pozitívan reagált arra amikor betértem hozzá mint vásárló, és amikor nem álltak mögöttem vásárlók, meg ő sem volt úgy belemerülve a munkájába akkor mindig beszélgettünk egy kicsit a dolgokról. Aztán egy ilyen alkalmon amikor már észrevettem hogy megvan kztünk a szimpátia kölcsönösen, és valahogy kimondta azt hogy nemsokára végez, én meg gondoltam egyet és elhívtam őt egy amolyan kávéra egy beülős, beszélgetés erejére. A meghívásomat elfogadta és nagyon jól éreztük magunkat abban a szűk 1 órában ameddig ő ráért.

2017. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint bármilyen nő felé.

Válts pár szót vele, amikor betérsz oda, ezek lassanként forduljanak rövidebb semleges, általánosabb beszélgetésekbe, aztán kicsit személyesebbekbe, és amikor látod az örömöt, hogy meglát illetve hogy kölcsönösen jó beszélgetni, akkor hívd el kávézni vagy ilyesmi.

Telefon számot egy kvázi idegen nőtől elkérni szerintem közönséges proli nyomulós csajozás.

2017. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!