Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nap reggel látok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap reggel látok egy elképesztően helyes fiút a buszon amivel megyek dolgozni, 18-20 év körüli lehet, szerintetek hogy lenne érdemes közeledni felé?

Figyelt kérdés
2023. dec. 20. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
35 vagyok amugy csak kicseszett velem a genetika, en is szoktalak latni es eleg jo a febeked!
2023. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

Te hány éves vagy? És melyik buszon fordul ez elő?

Amúgy nem tudom, én félénk lennék nyitni. Meg milyen szöveggel?

Ha minden fiúhoz odamentem volna a buszon, aki tetszik, lehet már el lenne törve az orrom. Ezt ne értsd félre, csak miből gondolod, hogy lenne esélyed?

Adott valami jelet?


Melegként ez a legnehezebb. Nem feltételezhetem minden fiúról, hogy meleg. Azt feltételezem, hogy heteró. De én a kevésbé kockáztató fajta vagyok.

Amúgy sok bátorságot neked, ha elszánnád magad. Én valószínűleg az egyoldalú vágyakozásnál és szemeim legeltetésénél nem csinálnék többet.

2023. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Próbálj rá mindenképp.
2023. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Már megint nem bír a vérével, Jolánka néni? Higgye el nekem, az a fiú nem igazán érdeklődik ön iránt. Az unokája lehetne...
2023. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
2. Ne keverd ide a melegsegedet a hetero kapcsolatokba mert teljesen mas.. a kcsogoket utaljak alapbol.
2023. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
68%

1: 45 éves vagyok (2 barátnőm volt) és szerintem mindenkivel valamilyen módon kicseszett*** a genetika, csak kivel, hogy... Kockanyelven ezek a hadrveres tényezők. De ne meséld be nekem, hogy szoftveresen (modor, stílus, személyiség) nem lehet ellensúlyozni semmivel? :)


***Mikroméret felett nem sokkal (47-es lábam van, lecsúszott na, és akkor? 😅), bal szememre tompalátó vagyok amúgy meg erős dioptria, MR-es vizsgálattal alátámasztottan három helyen eltér elég durván a zagyam (meniere szindrómaszerűségem van, csak bizonyos pózokban tudok aludni, tartani a fejemet), rövidebb a lábam, mint a felsőtestem [185 cm vagyok így is], kerek fejem van gyárilag (tilos híznom, mert akkor lufi fejem van tényleg) [spoiler alert, el vagyok hízva], kiskorom óta súlyos allergiák, pikkelysömör, véresre vakart láb, katonaság ezen bukott, amit utólag bántam kicsit [max keresztek majdnem mindenre] - ez mérséklődött 2-3 db 4 keresztre meg 1-2 keresztre. (Igen macskaszőrre is, de kompromisszumot kötöttem, mert imádom a macsokat!)... .... ....


Bro, bro!

2023. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6. Kitartást!!
2023. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
7: Kedves vagy köszi! 🤗 De nincs amúgy semmi gond, csak szerettem volna érzékeltetni, hogy felfogás kérdése minden egyébként, mert belsőleg rohadt sokat lehet kompenzálni sztem. :) Nekem is van még hova fejlődnöm, de én is nagyon a pincéből indultam, hulladék szar értéktelen embernek tartottam magamat fiatal felnőtt koromban. Ezt vetkőztem le szépen lassan. Vannak még tüskéim, de kinek nincs, nem igaz? :)
2023. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyilván ha olyan helyes, akkor kezdeményeznek nála elegen.
2023. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Ülj le mellé
2023. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!