Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők titeket zavarna ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők titeket zavarna ha lenne egy pasi akivel volt 3 randitok ( nem volt még csók, csak találkozók és beszélgetések ), és ő elmenne közben társkereső rendezvényre hogy nyitva tartsa az opcióit?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az indíttatást nem értem. Tegyük fel randizol egy lánnyal, aki tetszik. Túl vagytok több randin, egyértelmű, hogy mindketten akartok folytatást.

Mi késztet arra, hogy elmenj ilyen rendezvényre? Hátha találsz jobbat? Egót növelsz? Lányoktól is kérdezem, mert fordítva is biztos van ilyen.

tegnapelőtt 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18%

Hát ne haragudj, de ha 3 randi alatt csak a bénázás megy, igazából lehet úgysem akar tovább randizni, vagy eddig se érdekelted komolyan, csak találkozgat, hátha így a 0-nál több esélye van szexre - de ergo mint látható, ismerkedik is mellette...


De ilyenkor szerintem már mindkét fél érezheti, hogy úgysem egymást akarják, hisz miért ne közeledtek volna 3 randi alatt egymáshoz... szóval eléggé irreleváns, hogy ő mit tesz szabadidejében :D de nincs is értelme folytatni, ezt mindkét fél beláthatja, ha okos.

tegnapelőtt 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
De ha volt 3 randi, és nem volt még csók sem, akarsz valamit a lánytól? Mert ha igen, ne menj el ilyen rendezvényre. Ha meg nem akarsz semmit, akkor nem kell 4. randi.
tegnapelőtt 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenki akar 3 talika után idegenekkel smárolni.
tegnapelőtt 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
47%

Engem meglepett a szavazás eredménye, mert régebbi kérdésnél a nők kikérték maguknak, hogy a szexpartnerükkel ne találkozzanak, ha randiznak.

Amúgy szerintem randizás alatt se kéne mással semmi olyat csinálni, mert akkor túlzottan nem érdekel a másik.

tegnap 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
82%

#24

Akkor te még nem randiztál olyannal, akivel működött a kémia :D Ha megvan a vonzalom és az összhang, akkor már az első randi végén se érzi az ember túl gyorsnak a csókot. Ha nincs meg, akkor az 5.-en se akarod, de azt meg akkor kár erőltetni…

tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!