Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők titeket zavarna ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők titeket zavarna ha lenne egy pasi akivel volt 3 randitok ( nem volt még csók, csak találkozók és beszélgetések ), és ő elmenne közben társkereső rendezvényre hogy nyitva tartsa az opcióit?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna. Ha társkereső rendezvényre jár, az azt jelenti, hogy én nem vagyok számára potenciális jelölt. Igaz, hogy ennyi idő alatt még nem várhatunk elköteleződést, de azért ne keresse már az alkalmat szándékosan. Akkor teljesen felesleges időtöltés együtt randizgatni vele. Úgysem akar semmit tőlem.
tegnapelőtt 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Önbizalomhiányos az ilyen. Miért nem elég neki egy valaki, akivel randizik? Ha több lányt fűzhet egyszerre, attól jobbnak, szebbnek érzi magát? Fordított esetben persze vérig lenne sértődve.
tegnapelőtt 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hadd menjen, mert egy ilyen húzás után felőlem többet hallani sem fog.
tegnapelőtt 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%
Mert a nők nem 20 pasival ismerkednek egyszerre és válogatnak? Akkor fordítva miért zavar ez titeket?
tegnapelőtt 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint egyszerre egy emberrel ismerkedek, úgyis hamar kiderül, hogy szeretnék-e vele folytatást.
tegnapelőtt 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
14. A legtöbb nő rettenetesen ömbizalomhiányos, még ha jól leplezi is.
tegnapelőtt 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha az első randi után nem érzi úgy, hogy csak én érdeklem, akkor megette a fene. 3 randi után a mostani párommal már dúlt a szerelem :D
tegnapelőtt 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre eggyel ismerkedem. Máskülönben nem zavarna, ha ő is többel ismerkedik.
tegnapelőtt 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

"Mert a nők nem 20 pasival ismerkednek egyszerre és válogatnak? Akkor fordítva miért zavar ez titeket?"


Két férfival sem ismerkedem egyszerre, nehogy hússzal. Nyilván joga van egy férfinak annyi nővel randizni párhuzamosan, amennyival akar, meg ismerkedés közben társkeresőzni, de én ebből levonnám a megfelelő következtést, és velem ezek után 100 %, hogy nem lenne 4. randi.


A "miért zavar" kérdésed kb. olyan, mintha azt kérdezném nő létemre, tőled ha egyszer tisztában vagy vele, hogy sok házas vagy párkapcsolatban élő férfi csalja a feleségét, és van, akinek még gyereke is születik titkolt szeretői kapcsolatből, téged személy szerint miért zavar, ha a te párod csal meg téged, és esetleg szül is gyereket más férfitól úgy, hogy azt hiszed, hogy te vagy a biológia apa.

tegnapelőtt 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Na, ezért kéne 3 randi alatt már csóknak lennie. Egy másik kérdésnél van erről vita.

Ha itt lett volna csók, akkor egyértelmű lenne a válaszom: ne menj el.

Így viszont nem egyértelmű a helyzet. Mindenesetre lehetőleg ne mondd a lánynak, mert nagy eséllyel kivág.

tegnapelőtt 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!