Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők titeket zavarna ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők titeket zavarna ha lenne egy pasi akivel volt 3 randitok ( nem volt még csók, csak találkozók és beszélgetések ), és ő elmenne közben társkereső rendezvényre hogy nyitva tartsa az opcióit?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:07
A kérdező szavazást indított:
Zavarna, ne ismerkedjen addig mással
Még nem vagyunk senkik ismerkedjen nyugodtan
Nem tud érdekelni
23 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Olyan módon zavarna, hogy nem ismerkednék vele tovább, tehát onnantól nem zavarna. De ezzel semmi baj, nem vagyunk egyformák, nem egymást keressük. Az lenne a cél, hogy hozzánk hasonló embert találjunk.
tegnapelőtt 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tarsolyos csávó. Az ilyen első adandó alkalommal le fog lépni, amint talál "jobbat".
tegnapelőtt 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkit tarsolyban tartani, de én is lehetek az ő tarsolyában, nem? Egonövelőnek...ez is benne van.

A lelkiismeretem viszont azt mondja: ne ismerkedj mással.

tegnapelőtt 13:15
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
El kéne neki mondani hiába nem vagytok együtt és majd ő saját maga eldönti, hogy zavarja-e.
tegnapelőtt 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Téged zavarna ha a lány akivel ismerkedni próbálsz, másokkal is randizgatna? Gondolom igen. Így nem fog kialakulni semmi közöttetek, ugyanis mindig lesz új és érdekesebb.
tegnapelőtt 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Persze hogy zavarna
tegnapelőtt 13:19
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt várom el, amit adok. Ha már beleegyeztem vkivel egy 2. randiba, leépítem a többit (sőt én össz 2 emberrel beszéltem egyszerre, az is elég volt). Ha ezt a másik nem akarja nekem nyújtani, akkor nem hozzám való. És lehet, hogy Mucuka tarsolyozik nőként, de én nem, ezért nem is hozzá fogom magamat hasonlítani.
tegnapelőtt 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, mert ha már randizok, akkor attól az illetőtől én szeretnék valamit. Én sem randizok közben mással. Ez tiszteletlenség lenne.
tegnapelőtt 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarok senkit tarsolyban tartani, de én is lehetek az ő tarsolyában, nem?"


Ha a lelkiismeretedet befolyásolja az, hogy neki a tarsolyában lehetsz, akkor az nem a lelkiismereted.

tegnapelőtt 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Menjen. Tőlem is ugyanezt várhatja el.
tegnapelőtt 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!