Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak szexkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ha társkeresőn szóba hozom a szexet, akkor a nők nem akarnak találkozni.

Én olyat keresek akivel első randin szexelni lehet.

40/F



ma 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Erre vannak a prostik barátom.
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szexkapcsolat se így működik ahogy te elképzeled, ki kéne építeni, ugyanúgy megismerni a másikat hogy alakuljon ki valami szimpátia vagy akármi... Amit te keresel a prostiknál találod .

27F

ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

A testek vonaglása nem fogja betölteni az űrt, csak még nagyobbra tágítja.

Ne csak szexre menjél.

Amúgy randizzál sok nővel. Sok lesz közülük akik vevők rá, elég hamar.

Ha nem vagy full maszkulin kommunikációban, nem fognak veled szexelni, csak mert azt mondod nekik.

Meg őket hódítsad.

Szexmunkások közt is vannak olyanok, akiket elég ha elviszed bulizni, meghívod erre arra, aztán kapsz egy ilyen numera-feelinget.

ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

www.rosszlanyok.hu


Szivesen!

ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szexmunkást nem viszek bulizni és nem hívom meg vacsorázni. Amelyik prosti elmegy bárhová egy idegen pasival az jól megkéri az árát. Én nem fizetek a szexért.
ma 16:50
 6/13 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem társkeresőn. Volt akivel sokat telefonáltunk. És első randin szexeltünk. De úgy látom a nők 99%-a nem vevő arra, hogy pár irogatás után szexeljen velem. Mindenki csak beszélgetni akar első randin. Én viszont szexelni.
ma 16:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső nem erre való (vagy kicsi az esélyed), van szexpartner-kereső oldal is, meg viszony.hu. Én ott próbálkoznék a helyedben.
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"De úgy látom a nők 99%-a nem vevő arra, hogy pár irogatás után szexeljen velem. Mindenki csak beszélgetni akar első randin."


Döbbenet!!! :DDD

ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó ez a mai világ! Nem akarnak a nők szexelni a társkeresőkön. Valószínűleg ők valóban társat keresnek, nem egy numerát.
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem tudlak megérteni. Én is vágyom a szexre. De a szex olyan önmagában mint egy csoki. Finom jól esik. Viszont rosszul leszel tőle ha túl sokat kapsz. Függője is lehetsz.

És a szex nem arra való, hogy csak hajszold. Két személy legmélyebb kapcsolódása. Nem csupán bizsergő inger.

Hanem olyan érzések forrása lehet, amikre azt mondják: "Igen, megtaláltam életem értelmét, elégedett vagyok."

Persze aki még csak bizsergésre használta, fogalma sincs, hogy miről beszélek.


Szóval a célod elérésében nem szeretnék neked segíteni. Azért sem, mert a nők, meggyőződésem, hogy leromlanak - használódnak - ha minél több szexpartnerük van. Azért van annyi kiégett, gyerekes, egyedülálló, magányos, magát gyakorlatilag áruba bocsájtó MILF is, részben.


Kiégés, érzelmi válságok, nemi betegségek.

A társadalom pedig elveszti a harcát ezen a téren is...

Így hát ez egy lose-lose szituáció lesz, minden fél számára.


Mondhatnád: ki ez a nyálas, túlmisztifikáló b*zi??


Nem vagyok szent én sem. De igyekszem tisztességes lenni. Mert ezt nevelték belém.


Nem trollkodom, nekem ez tényleg a meggyőződésem.


A kérdésre a válaszom: sehogy. Ne találj!


Illetve előnyös imázs, és érdekes életérzés a nőcsábászé. De köszönőviszonyban sincs az idealizált férfiével. Ég és föld.

ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!