Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találjak így szexkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így szexkapcsolatot? L

Figyelt kérdés
Eddig párkapcsolatom volt, nem volt ez probléma. Most viszont időm nincs egy párkapcsolatra, de a szex hiányzik. A higiéniai kérdések viszont kissé zavarnak. Persze tudom, gumit kell használni, de orálnál az nincs pl. Ti hogy csináljátok ezt? Van olyan hogy 2 ember csak egymással szexel, akkor is ha nem komoly kapcsolat? Illetve képesek erre a férfiak csak szexkapcsolatban?
2020. jún. 10. 08:19
1 2
 1/19 kisördög1 ***** válasza:
100%
Ez komoly?? Persze hogy vannak akik csak a szex miatt járnak össze! Gumit lehet használni orálnál is, de erre jó megoldás lehet ha igényes partnert keresel és nem egy ápolatlant.
2020. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy van e, hanem van e olyan hogy a pasi nem dug még össze-vissza 4 másik nőt is.
2020. jún. 10. 08:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Van igen, aki nekem annó volt ugyan ez miatt munka / tanulás miatt nem volt időnk rendes kapcsolatra
2020. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindenfajta kapcsolatomban monogám vagyok
2020. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatban nem jellemző a monogámia, legalábbis ha több,igényes,vonzó női partnert találunk. Ha 4-et nem is, de 2-őt biztosan(saját példa volt)
2020. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt csaj akivel ezt csináltuk, már csak azért is megéri mert legalább akkor azzal az egyel az ágyban össze lehet hangolódni pár alkalom alatt és utána már isteni a szex


25F

2020. jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 fegya ***** válasza:
Erotikus masszázs is segíthet ha csak szexre van szükséged,és az garantáltan biztonságos!
2020. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ha lenne ilyen partnerem, és megbeszélnénk hogy találkozunk, szexelünk (talán nem csak azt) mert nekem más is kell egy ilyen kapcsolatban, akkor miért ne lennék hozzá hűséges? Az ő és az én biztonságom fontos és legyen akár csak laza kapcsolat attól még felelősséggel tartozik az ember. 41 f .
2020. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, szex kapcsolatban is fontos hogy bizalom és őszinteség legyen, nekem is csak addig tartott amíg a nem lett barátja a partneremnek, amikor eljött az idő közölte velem, én is így tettem volna. Szóval ez is egyfajta bízalmi kapcsolat.

F

2020. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ilyen feltételekkel is bőven találsz partnert!
2020. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!