Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az hogy a noknel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a noknel a szoke haj altalaban a legvonzobb mig a ferfiaknal inkabb hatrany?

Figyelt kérdés
ma 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a szőke-világosbarna hajú férfiak tetszenek általában, de amúgy majdnem mindegy. A hajszín a legutolsó befolyásoló tényező szerintem.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, minden nő sötét hajú pasit akar, sötét bőrűt is... Én mindig mondtam nekem szőke is jó lenne, nem érdekel a hajszín, szemszín, bőrszín. (A bőr alatt általában nem az a téma a magyar lányoknál, hogy fehér vagy néger, hanem hogy mennyire sápadt, vagy szolis.)

Végül olyan férjem lett, aki barna hajú, de világos bőrű nagyon, és a szeme az meg szerencsére pont kék lett. Mivel nekem barna, jó egy különleges kék számpár páromul. De ha szőke lenn, kreolos, és barna szemű, akkor is vele lennék házas. Nem ez számít. (Mondjuk ha festett szőke lenne, az már lehet kicsit zavarna. :D)

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem a szőke haj nem jön be, inkább a sötét hajúbbak tetszenek.
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!