Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél olyan nővel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan nővel aki hasonlót ír ki társkereső profiljára? "Van egy 3 éves kisfiam aki az életem értelme"

Figyelt kérdés

Elsősorban tartósan szingli (30 feletti) férfi sorstársaimtól kérdezném, akik elkeseredetten keresnek párt maguknak online.


27 éves nő és többek között ez olvasható a profilján.

Valamint az, hogy "akinek ez problémát jelent az mehet isten hírével".


Feltennék két (költői) kérdést:


* Az ilyen nőtől hogy lehetne hűséget, szeretet elvárni (nyilván kölcsönösen)?

* Az ilyen nő miért vált el a volt férjétől, ha élete értelme az ő génjeit is hordozza magában?



tegnap 15:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%

A terhes nők 70%-át megcsalják, na meg 23 évesen lett terhes, 24 évesen szült egy kb kisfiúnak valószínű.

Csak mert valaki elvált, nem biztos hogy megbízhatatlan, és közel sem biztos hogy az ő hibájából mentek szét. A férfi is csal, bántalmaz, elhidegülhet a kapcsolat és ezer más dolog, amiből ki kell lépni.

Inkább kérdezd meg, mi lett ezzel, mintsem hogy arra fogd hogy biztos megbízhatatlan.


Én csak hálát adok, hogy az exemmel nem lett gyerekem, még a végén kitalálják hogy megbízhatatlan és csalfa vagyok, mert elhagytam egy sorozatosan megcsalós manipulátort

tegnap 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%

"A terhes nők 70%-át megcsalják".


Hazudsz.

tegnap 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
53%
Anyuk a legjobbak a szexben😍
tegnap 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs gyereke, azoknak a "gyerek" szó maga a pokol. Ha én elválnék, kizárólag olyan nőt keresnék, akinek szintén van gyereke mint nekem. A gyerekes és gyermektelen ember ég és föld. Sosem értik meg egymást.
tegnap 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne ismerkedj vele. És nem azért, amiket összeírtál, azok baromságok, hanem mert a Holdról is látszik, hogy ez nem neked való helyzet.
tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
56%
#22: nem hazudok, ez a világstatisztika, keress rá.
tegnap 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen nő miért vált el a volt férjétől, ha élete értelme az ő génjeit is hordozza magában?"


Valaki segítsen értelmezni a férfilogikát.


Megismerkedsz egy nővel. Gyereketek születik. Imádod a gyereket. Asszony megcsal... és nem válsz el, mert a gyereked anyja a nő, a gyereket meg imádod.


Wtf?

tegnap 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

#26

Kerestem, de nincs az általad bedobott adathoz még csak közelítő sem, szóval jöhet a forrás.

tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

24


Én ezt másképp látom. Nem lenne a gyermekteleneknek pokol, de a gyerekes nők teszik azzá.


Ha most csak a kérdésben szereplő nő állítólagos kiírását vesszük alapul, ez 1 üzenetet hordoz: már a megfogalmazása is degradáló és lekezelő. Mintha így azért forogna a Föld mert ő rajta áll és egyébként szívességet tesz neked, hogy ő szóba áll veled.


De még ilyennek sem kell lenni.


Hála istennek nem saját tapasztalatból, de ismerősi körben látom miért problémásak ezek a dolgok és miért kerülik en bloc a férfiak a gyerekes nőket.


Mert az esetek 90%-ában a sztori vége mindig ugyanaz. Amint elszáll a rózsaszín köd és beállnak a szürke hétköznapok, általában a gyerek miatt indulnak a viták, de legalábbis minden nő a saját gyerekét használja ütőkártyának.


Mert te a gyerekem előtt ne merészelj így beszélni velem, te nekem ne neveld a gyereket mert semmi közöd hozzá, ha esetleg nagyobb a gyerek miért nem szóltál rá, miért engedted el, miért nem engedted el, a gyereknek új cipő, zokni akármi kell (mert természetesen az anyagi invesztálásba a gyerek felé minden nő igényt tart), aztán jönnek az igazi apukával a telefonhívások, a találkozgatások (persze csakis a gyerek miatt).


Nyilván vannak kivételek (szerencsére erre is van példa a környezetemben), és az összes gyermektelen férfi ismerősöm aki összeállt gyerekes nővel, a gyereket jelölte meg mint konfliktusforrás, és nem ők voltak a kezdeményezők, hanem a nők...


Ezért kerülik a gyermektelen férfiak a gyerekes nőket, nem oktalan jelenség. Nem lenne pokol, de a nők saját maguk teszik azzá.

tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
44%
Ha a gyereke az élete értelme, ami egyébként szerintem teljesen rendben van, sőt jó dolog, akkor miért akar ismerkedni? Akkor miért kell neki pasi, férj? Nyilván tudom, hogy miért, de nem rohadtul logikátlan ilyet kiírni egy TÁRSkeresőre?
ma 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!