Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél olyan nővel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan nővel aki hasonlót ír ki társkereső profiljára? "Van egy 3 éves kisfiam aki az életem értelme"

Figyelt kérdés

Elsősorban tartósan szingli (30 feletti) férfi sorstársaimtól kérdezném, akik elkeseredetten keresnek párt maguknak online.


27 éves nő és többek között ez olvasható a profilján.

Valamint az, hogy "akinek ez problémát jelent az mehet isten hírével".


Feltennék két (költői) kérdést:


* Az ilyen nőtől hogy lehetne hűséget, szeretet elvárni (nyilván kölcsönösen)?

* Az ilyen nő miért vált el a volt férjétől, ha élete értelme az ő génjeit is hordozza magában?



tegnap 15:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Én nőként azt mondom, nem.

De nem azért, amit írsz - hogy jön ide a hűség? Miért ne lehetne hűséget elvárni tőle emiatt a kijelentés miatt? Illetve attól, hogy a gyerek az apja génjeit is hordozza, miért ne vált volna el tőle? Vagy a hapsi miért ne vált volna el a nőtől?

Ez nagyon körmönfont elmélet.

tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%

Nőként írom, szinte minden gyerekkel rendelkező férfi profilján szerepel:


“Egy csodálatos, gyönyörű x éves gyermek apukája vagyok, ennek tudatában jelölj!”


“Van x gyerekem, ha nem tetszik viszontlátásra!”


“Van x gyerekem, aki első helyen szerepel az életemben és ez így is marad!”


Stb.


Nálam az összes ilyen azonnal kuka.

tegnap 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a gyereknek ahhoz, hogy hűséges e van miért vállalt el...
tegnap 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
vagy*
tegnap 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem foglalkozok velük, lényegtelen mit írnak ki. Alapból nem kell se saját gyerek másé meg véletlenül sem.
tegnap 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem de teljesen normális hogy így gondolod, szerencsés a kicsi hogy ilyen anyukája van. a családcentrikus pasiknak nem lesz akadály
tegnap 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#2: Nyilván a másik oldalt nem ismerem, de tök jó, hogy kapásból az első komment 2 mentegetőző nő miközben írtam, hogy csak tartósan szingli pasik válaszoljanak...
tegnap 16:14
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

1-es voltam és krvára nem mentegetőztem.

Nem tudod értelmezni?

Bár valóban nem szingli pasi vagyok, hanem házas nő. Attól még az elméleted nyakatekert.

tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megcsalta a férje.

Nem egy kérdéssel lehetett itt is találkozni, hogy csalja a pasi a terhes feleségét. Arról meg ugye ő nem tehet.

Az esélyt meg kell adni. Még mindig jobb,mint egy olyan aki pl.eldobja a gyerekét.

tegnap 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 fiam van, ők az életem részei. Persze, más a felállás, de el kellene dönteni, hogy tudja - e az illető a helyén kezelni a párját és a gyerekét is. Vagy a kis kölök az úr a házban.
tegnap 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!