Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok vagy Nők, mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vagy Nők, mik azok a dolgok amelyek nagyon nem tetszenek el férfiban?

Figyelt kérdés
Pl ha kevés a pénze?
tegnap 23:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%

Párkapcsolati szempontból kb minden, amit a többiek is írtak.

A kevés a pénze az annyira szubjektív egyébként. Legyen anyagilag kb ott ahol én és akarjon többet. Ennyi, de ez magamtól is elvárás (már a törekvés a többre, jobbra).

Ha lenéző, agresszív, szexista, homofób, rasszista, mindennellenes megnyilvánulásai, gondolatai vannak. Kizáró tényező, ha "az csak egy állat" felfogással bír, ha sikítva menekül egy bogár láttán, vagy ész nélkül irt mindent, ami nem kétlábon jár és beszél, ha "a kutya helye az udvaron van", stb. Ez nekem nagyon fontos, sarkalatos pont.

Ha igénytelen magára, a környezetére, ha nincsenek céljai, csak teng, leng a nagyvilágban és túléli az életét.

Ha dohányzik, iszik, drogozik és/vagy buli, buli hátán, ha megbízhatatlan, kiszámíthatatlan.

Ha türelmetlen, ingerlékeny, akár egyenesen agresszív szóban, vagy tettekben.

Ha lusta, motiválatlan.

Ha tanulatlan, alulművelt, vagy csak simán buta.

Ha ügyeskedik, szürke zónás, vagy egyenesen fekete üzletekben, dolgokban van benne a keze.

Ha nagyon más az elképzelése a szexről, párkapcsolatról, megcsalásról, hűségről.

Kifejezetten taszító, ha nyomja a nemi szerepeket, ha elvárja, hogy a nő (mindössze a neméből adódóan) ilyen, olyan legyen, ezt, meg azt megcsinálja stb.

Ha agresszív, vagy kötekedő más emberekkel. Se az agresszív, se az agresszor típust nem viselem el magam körül nemtől függetlenül.

Ha kivagyi, fellengzős, felvágós, magamutogató, tudálékos.

Nem szeretem a hazugokat, azokat, akik minden sztorit kiszíneznek kicsit, vagy rád licitálnak "ó az semmi velem ez történt, én itt voltam, én kétszer annyit fizettem).

Nem szeretem a manipulatív, kétszínű embereket. Mindegy, hogy ez abban nyilvánul meg, hogy adja a szépet, hogy beetessen, mert makd ha szerelmes leszek úgyis elfogadom a szöges ellentétét is annak, amit keresek, vagy abban, hogy megpróbál anyagilag, vagy másképp kihasználni, a családom, barátaim ellen fordítani, vagy "csak" saját szájíze szerint alakítgatni rajtam, stb.

Ha szociálisan fejletlen, nem tudunk együtt társaságba menni, mert szorong, nem képes megnyilvánulni, és/vagy eleve annyira fejletlen a kommunikációja, hogy lehetetlen vele hosszan, mélyen beszélgetni, esetleg képes lenne rá, de nem szeret beszélgetni.

Ha nem képes asszertív problémamegoldásra, hanem üvöltéssel, anyázással, csapkodással érdekérvényesít, vezeti le a feszültséget.

Ha olyan munkája, vagy hobbija van, ami a fél életét kitölti és erősen leredukálja a közös időt.

Ha vallásos, vega, vegàn, vagy egyéb a normáltól eltérő életvitelt folytat. Ha sötétzöld a gondolkodása, életvitele.

Ha nem akar gyereket. Ha nagy a korkülönbség.

Ha komolyabban politizál.

Ha tartja a kapcsolatot az exekkel. Ha gyereke van.

Ha 30+ is a szüleivel él, rendszeresen haza jár enni, mosni... nem él önálló felnőtt életet.

Ha külsőre taszít.

Ha nyávogósan, affektálva beszél, tikkel, dadog, pösze, hadar, motyog, vagy üvölt.

Ha kényszeres dolgai vannak, vagy komolyabb hangulat ingadozásai, depresszió, általános negativitás, állandóan a végre készülés, hipohondria.

Így is hosszú, nem írom tovább, de lehetne.

ma 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt hiszi hogy felszínes nő vagyok és csak 65 kilós férfit fogadok el. Pedig ez nem igaz! 70-72 kg totál normális férfi súly. Ha egy dagadt szar arról nem én tehetek.
ma 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
A kevés pénz, valoban nem tetszik, de emellett, rengeteg más minden is tud nem tetszeni. A megfelelo egzisztencia termeszetesen alap, de önmagaban édeskeves
ma 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Mamahoteles 35+ felett is és se igénye, se pénze nincs összeköltözésre. Sokkal kevesebbet keres, mint én. A vagyoni helyzete sokkal rosszabb, mint az enyém (azaz még autója és jogsija sincs). Meg lehet kövezni érte, de nekem diplomásként minimum az érettségi elvárás. Dohányzik, iszik, drogozik, prostihoz jár/járt valaha is. Biszex vagy nemcsak az 1 nő 1 férfi felállásban hisz szexuális téren.
ma 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!