Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők bele tudnak szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők bele tudnak szeretni olyan férfiba akinek nagyon tetszenek a tulajdonságai viszont elég csúnya képű?

Figyelt kérdés
máj. 8. 04:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan, hogy a "nők" mint egy homogén halmaz. Ha én személy szerint vonzónak tartok valakit, pont lesz.rom, ha mások szerint csúnya, viszont: ha taszít valakinek a külseje, azt semmilyen tulajdonság nem írja felül, mint ahogyan te sem fogsz beleszeretni a nyolcvanéves, félig kopasz, púpos szomszéd nénibe sem csak azért, mert művelt, házias, és szépen énekel.
máj. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma az ilyen kérdésekkel, hogy amikor azt írjátok, hogy csúnya, akkor szerintem abba az átlagos külsőt is beleértitek.

Quasimodo-ba nyilván nehéz beleszeretni, mivel ő egy torz, beteg ember, de az emberek többsége nem olyan csúnya mint ő, csak nem néz ki jól.

Csodák viszont vannak: Nick Vujicic-nak gyönyörű felesége van, noha az egész ember egy torzó, ami szerintem kb. annyira taszító, mint Quasimodo. Rejtély, hogy mit szeret benne az a nő, hiszen ha pénzről lenne szó, akkor kereshetett volna egy egy egészséges gazdag pasit is.


Szóval mielőtt válaszolnék a kérdésre: definiáld: ki számít csúnyának?

Aztán megnézzük az esélyeket.

máj. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem szexuális vonzalom hiányában nem lesz szerelem sem?
máj. 8. 05:17
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
#3 te valami barlangban éltél eddig? Nyilván te sem érdeklődnél egy olyan nő iránt, akit nem tartasz vonzónak, nemhogy beleszeress. Testi vonzalom nélkül max barátság lehet, párkapcsolat nem.
máj. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy a 4-es írja. Megszeretheted, de kell vmi vonzalom, ami nem mindig a szépségtől függ. A szépek amúgy is mindig gyanúsak vmiért. Nekem apám kifejezett alfahím, tudta is, használta és kihasználta ezt, mert neki jár minden. Anyám is adott magára, ha felnőttként mentem hozzájuk, előtte fodrász, smink, csakis szép ruha. Szóval engem nem érdekelnek a szépek emiatt, mert elvárás volt jól kinézni nekem is. De az ápoltság, kedvesség az vonz.
máj. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. A nők abba szeretnek bele, akit külső alapján vonzónak találnak. Sőt, a belső tulajdonságaidat is az alapján ítélik meg, hogy hogy nézel ki.
máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4-es hülyeségeket írsz

A férfiak képesek beleszeretni nem vonzó nőkbe is ha szerethető tulajdonságai vannak a külső pedig mellékes

máj. 8. 09:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Kolléganőm 1 vagy 2 éve házasodott a párjával, amúgy évek óta együtt vannak. Idősebb is nála a hapsi, van egy felnőtt lánya. A fickónak elég ragyás a bőre, nem egy férfiszépség, a nő viszont lassan 40, de úgy néz ki arcra és alkatra (gyerekkel), mint egy tini. Szerinted? A pasas azért nem egy nagy durranás, pénzesnek se pénzes, lakást se tudtak összehozni, de a nő mégis lát benne valamit.
máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A pénz mondjuk szépít úgy tudom
máj. 8. 10:25
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Én egy férfit egyben nézek, milyen az adottsága, pl: magasság, testalkat, péniszméret, ignyesség, ezalatt értem fogai legyenek rendben, a keze a körme legyen tiszta, és őmaga legyen ápolt. Ha ezek megvannak jó a kisugárzása, sok mosoly, kedvesség, engem egyáltalán nem zavar ha nem jóképű, nem lehet mindenki szép, ha nagy az orra, vagy eláll a füle én simán elfogadom.
máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!