Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány nap lehet ami még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap lehet ami még belefér abba hogy majd keres, és hány nap után tekinthető ghostingnak egy bejelentés nélküli hirtelen eltűnés?

Figyelt kérdés

tegnap 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum kettő.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem aki 3 napig nem ad életjelet, azt nem érdekled. Ha elő is kerül, nem te vagy az első választása (tehát volt közben randija, stb.). Eddig nekem ez bejött, én ehhez tartom magam, de senkinek nem kötelező elhinni, meg biztos vannak kivételek meg rendkívüli esetek.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 nap
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!