Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem felel meg egy 170...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem felel meg egy 170 centis férfi egy 150-160 centis nőnek?

Figyelt kérdés
Még ha magassarkút vesz fel akkor is magasabb a férfi.
tegnap 19:33
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

28

Nked sem a magasságoddal van a gond, hanem az agyaddal.

tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
13%

37

Én is huszonéves vagyok, és ÉRTEM, hogy Brad Pitt a magánember egy 60-as csávó, de Brad Pitt az ikon meg nem a 2024. október 11-i külsejét jelenti. Ne magyarázd már nekem, hogy a huszonéveseknek mi mit jelent, könyörgöm...

tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a mai külsejét jelenti. Ha egy pasi azt mondaná nekem, bejön neki Cindy Crawford, a mai Cindyre gondolnék. Akkor fog "archiválódni" a fejünkben egy kinézet, amikor az adott ember meghal.
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
40%

43

Oké, nekem és az összes nem autista ismerősömnek ez kicsit könnyebben megy, de megértjük, hogy te különleges vagy...

tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
24%
Én a minap hasonló témákról beszélgettem a barátnőimmel. Pont elhangzott részemről egy olyan mondat, hogy "XY azért nem egy Johnny Depp" és láss csodát, valahogy mindenki megértette, hogy nem a 60 éves Johnny Deppre gondoltam. Azért nem 200 IQ, hogy valaki ezt összerakja a fejében.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
30%
42# de elmagyarázom,mivel kereken 30 evesen is már másra csorgattam a nyalam tinikoromban,nem még a mai huszonevesek (akikkel együtt dolgozom pl). Brad Pittel peldalozni 2024ben pedig,ahol kb csak az 50es noknek jut ő eszébe elsőre a "jopasi" szóról igenis elavult dolog
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Sajnos a legtöbb nő buta és értetlen, így nyilván nehéz egy ilyen egyszszerű hasonlatot is bedobni.
tegnap 21:16
 48/58 anonim ***** válasza:
45# TUDJUK hogy ilyenkor a fiatra gondolnak de akkoris már nem szexszimbólumok...nem igaz hogy nem érted
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
20%

46 Meglehet hogy elavult, de különösen hülyének kell lenni ahhoz, hogy az ember ne fogja fel. Inentől kezdve pedig az egész csak öncélú kötekedés.


23 évesen képes vagyok felfogni, hogy mit jelent a bradpittezés, ahogy a barátnőimnek sem okoz gondot dekódolni a hasonlat jelentését.

tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
49# és ha öncélúan kotekedek, akkor mi van? A kérdező is pontosan ezért van itt
tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!