Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder miért csak vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder miért csak vékony, modell alkatú nőket dobál fel?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán, talán 100-200-ból egyszer mutat olyat, aki külsőre megfelel az ízlésemnek. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy neki is jobbra kellene húznia engem.

Miért ennyire egysíkú a kínálat a tinderen?


ma 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert a Tinder az általad beállított hely és távolság alapján a népszerű profilokat fogja csak feldobálni. Az nem jelent semmit, ha azt írja hogy állítólag "elfogytak" az emberek, lehet vannak még csak az algoritmus nem fogja neked feldobni őket.


A "vékony" nők - bármit id jelentsen ez nálad - feléd valszeg népszerűbbek a férfiak között, mint a nem "vékony" nők.

ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Többségük kamu profil, régi Xhamsteres "cute teens" esetleg "wide hips milfs" meg hasonló mappákból lelopdosott képekkel, algoritmus van csak mögötte, egyetlen céljuk a balek férfi felhasználókat rávenni az előfizetéses cuccokra.


Általában sikerrel.

ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Milyen az ízlésed?
ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es, mit jelent az, hogy felém népszerűbbek? Ha jól értem, vannak nem vékonyak is, csak nekem nem mutatja őket. Hogyan tudnám elérni, hogy megmutassa őket?

Egyébként 18-50 év, 50 km beállítással napi 15-20 profilt enged megnézni. Ennek kb a fele új.

ma 14:34
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as, a teltebb alkatú nők tetszenek.
ma 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Azt hogy azokat húzzák jobbra többen. Én egy-egy teltebbet láttam elvétve amikor Tindereztem, de azok nagyon jól néztek ki. Semmit sem tudsz csinálni, ez a Tinder lényege.
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kövér nő vagyok, 37 éves.

Nem vagyok fent a Tinderen, mert az én fejemben az van, hogy ott a jó adottságúak keresnek partnert. Ja, és a fiatalok :) Talán mások is így gondolják.

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, te hol keresel partnert?
ma 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Nyilván sehol, nő nem tesz azért hogy megtalálják, és csodálkozik hogy csak a creapy alakok másznak utána!
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

#5


Én fent vagyok a Tinderen és telt az alkatom, bár csak arcképem van feltöltve, mert egyelőre barátokat keresek. (Még nem vagyok teljesen jól egy szakítás után.)

De nemsoká jön a téli kedvenc időszakom, akkorra tervezek új profilt több képpel, párkeresés céljából.

Ha megtalálsz húzz jobbra 😁

ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!