Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiatal, vékony csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal, vékony csinos lányoknak milyen formában rombolja az önértékelését a tinder?

Figyelt kérdés

Csak kérdezem? Gondolom nagyon rosszul esik nekik, hogy bár 90%-ban mindenkivel match van, akit jobbra húznak, de a maradék 10%-al meg nincs, vagy ha mégis akkor meg az áhított magas, jóképű fiú nem ír nekik vissza.


Én speciel az első pár száz lányt balra kellet húzzam regisztráció után, mert csak jócsajokat mutatott a rendszer és ha 10-12 alatt nem sok ilyen nőhöz volt közöm, akkor nem tudom mi változna. Mivel továbbra sem vagyok kigyúrva, és a fogszabályzást sem csináltattam meg. Magas meg ugyebár sosem leszek.


2022. júl. 24. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom sajnos, nem tinderezek, de látom, hogy neked pl nem tett jót.
2022. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

mivel elég válogatós vagyok és csak azt húzok jobbra, aki ténylegesen vonzó számomr külsőleg, ezért nagyrészt nem tudom hogy hány pasi húz engem jobbra. de tegyük fel, hogy sok. akkor se az a legrosszabb, hogy a maradékra ácsingózom. ami igazából lelombozó, hogy van napi 20-25 match és abból max 2 fő ír, vagy annyi se. mindez azért, mert a férfiak nagy része mindenkit kivétel nélkül jobbra húz és mikor már match van, akkor kezd el válogatni

ezt az elméletemet a barátom is megerősítette, akit neten ismertem meg

2022. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem válogatós vagy, hanem magasak az igényeid


ha válogatós lennél, akkor lenne egy bizonyos típus aki tetszik, és az akár lehetne alacsony vézna gyenge alkat, aki ráadásul nem is határozott


de sajnos a válogatós nők mindig csak a magas, férfias jó kiállású egyedeket akarják


most az mindegy, hogy milyen "stílusú" csak jófajta kinézetű legyen.


az "átlagos" egyedek meg nem kellenek senkinek. Bocsi, lefordítom: az átlagos férfi az aki a szemedben még csúnya. De valójában ők jelentik az átlagot.

2022. júl. 24. 09:49
 4/10 A kérdező kommentje:

vagy tegyük fel máshogy a kérdést:


ha jó pasi lennél és válogathatnál a nők közül, akkor választanád magadat?


csak mert azok a jó pasik nem fognak neked behódolni meg lehozni neked a csillagokat, ha más lányok meg oda dobják magukat


nyilván én is akkor az ingyen szexet választanám.

2022. júl. 24. 09:50
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

nem teljesen mindegy?


Nem jött össze neked a társkereső.


És hiába győzködöd az embereket, senkit sem érdekel.

2022. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jajj most mi lesssz beoltottak az interneten és most nagyon szégyellnem kell magam jajjjjjjjjj az 5-ös válaszolóval szemben most egy igazi lúzernek érzem magam bruhuhuhhuhuhuuhhu


igazából lepereg a véleményed az a helyzet;)

2022. júl. 24. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg a te kérdéseid és válaszaid is leperegnek mert ezt is mindenki csak egy 20 éves picsogásának veszi.


De győzködd csak magad és a népet hajrá :)


Biztatást Pítinek.

2022. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 pedig téged leráztak tinderen is, ami szintén internet. Úgy néz ki tényleg zavar téged. Jaaaj de jár, hogy csak a sírás megy ahelyett, hogy kezdenél magaddal valamit. De ha csak egy nyavajgós lúzer vagy, akkor senkit nem fogsz érdekelni.
2022. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De a fiatal, vékony csinos lányok miért mennének fel Tinderre? Nekik nincs szükségük virtuális térre, hogy társat találjanak.
2022. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Éljen a húspiac!
2022. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!