Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A bókolás ilyen formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bókolás ilyen formában ember függő vagy idő függő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel most ismerkedünk, jól elvagyunk meg azért van szimpátia is, de kicsit fura, hogy nem bókol szóban szinte semmit, pedig azért már közelebb kerültünk egymáshoz, ettől függetlenül leszögezte hogy nem egy laza kapcsolatot keres, hanem hagyjuk magától alakulni a dolgokat, de nem zárkózik el a komoly kapcsolattol sem. Egyébként kedves, meg normális gondolkodású, udvarias srácról van szó.

Létezik ilyen, hogy valaki még egy apró bókot sem ejt el? Vagy hogy nem kérdez túl sokat a másikról? Most nem arra gondolok hogy dicsérgessen állandóan csak ez a szokásos alap kedvesség. Ha én elejtek egy bókot azt megköszöni, de ennyi. Miért lehet ez? Vagy ez később jön elő?


2018. márc. 24. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Annyira nem mozgathatod meg, ha még kérdezni se kérdez. Alakul magától, ja. Valószínűleg ismerkedik másokkal is. Mennyi idősek vagytok? Mi az a közelebb kerülés?
2018. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt csók, meg ilyenek... Ő 25 én 21
2018. márc. 24. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet az is, hogy töketlen, mert elég fiatal.
2018. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyennel dolgom, de nem tetszett az ilyen tutyimutyi “burtal udvariassag”, h semmi kedveset nem tudott szolni, pedig nem vagyok az a fajta, akinek ez kellene, h allandoan hizelegjenek. Mindig ideges voltam, h vajon tenyleg tetszhetek e neki stb erzesek es ettol besokaltam, szakitottam. A szakitas utan kezdett el teperni, h szerelmes levelet irt meg hasonlok, de akkor en mar ezt lezartam
2018. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!