Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veled mi a baj amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled mi a baj amiért nem kellesz a nőknek ?

Figyelt kérdés
ma 10:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
9. Nem mindegy, ha 100ból egy normális, akkor is egy hét alatt kapsz annyi normálisat, mint amennyiért egy férfi egy éget gürizik!
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt tapasztalom, egy 40 éves kopaszodó és őszülő, érzékenyebb lelkületű férfi akinek van gyereke is, már a kutyának sem kell. Csalódtam már eleget, a szerelem a legnagyobb szívás ami történhet velünk az életben.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
29%

#11

A selejtből válogatni nem túl pozitív, ami meg értékelhető, az nem több, mint amire normális(!!!) férfinak is pl esélye van.

(Az a sok aljadék nőgyülölő frusztrált incel nem meglepő, ha magában pusztul meg.)

ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
64%
Mit tudom én, nem vagyok vonzó.
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
13. Egy fenét nem könyebb válogatni, minden eggyes interakcióért megküzdeni. Neked nem tetszik, van 1000 másik, a férfik meg egy nőért is küszködnek, nemhogy 100asával válogatnának!
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
20%

#15

Próbáld ki, hogy zaklat 99 ócska, semmire se alkalmas véglény, aki nem érti, mi az, hogy nem, vagy megsértődik, és lehord mindenféle k...nak, és hasonlók...

Meg ignorálni egy halom ösztönlényt, aki csak dugni akar.

Vajon miért megy el a nők kedve a társkereséstől, ebbe persze nem gondolnak bele ezek a magányos farkas "áldozat"-pasik....

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
48%
16. “ Vajon miért megy el a nők kedve a társkereséstől, ” Mert g@ci lusták tenni bármit is, az ajánlatok várásán kívül!
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
12%

#1

Már bocs, de amiket írtál, azok a top 1% nőnél elvárások csak. Ha neked top 1% nő kell, akkor annak nyújtsál is valamit :D Máskülönben maradj a saját ligádban.

ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony vagyok, ronda és kopaszodom. Ehhez még hozzájön egy anyagcsere probléma, ami miatt nem is vagyok egy 2 ajtós szekrény. Soha nem sikerül beilleszkednem egyetlen társaságba sem, ezért még pozitív szociális tapasztalatot sem tudtam szerezni. Nincs tehetségem se sportokhoz, se művészetekhez. Vicces egyáltalán nem vagyok, a dumám se vetekszik a költőkével, az érdeklődési köröm meg szinte csak olyan dolgokból áll, ami senkit nem érdekel rajtam kívül. Egyáltalán nincs tehetségem abban sem, hogy lemásoljam/értelmezzem az emberek gesztusait, testbeszédét, ami miatt még csak beszélgetést sem tudok kezdeményezni, nemhogy fenntartani egyet. Amikor kötelező jellegű társaságban vagyok, akkor csak feszengek, mert nem tudok magammal mit kezdeni. Egy esetlegesen felmerülő beszédtémához sem tudok hasznosan hozzátenni, mindig csak beégetem magam bármit reagálok.

Körülbelül ennyi.

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs puncinedvesítő dumám, képtelen vagyok teperni egy nőért, és még válogatós is vagyok.
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!