Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg 60-70 kg nak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg 60-70 kg nak kell lenni férfiként ? Vagy incel sors következik?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés adta az ötletet , a fickó közepes arcra és olyan 90 kg. És a kommentek 70% ban azt mondjàk rá hogy dagadt. Akkor csak igaz már ez a szemetség hogy 30-40 éves ferfiaktol is azt várjàk a nők hogy oylan vekonyak legyenek mint a tini fiúk.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


ma 07:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Szard már le hogy itt gyk-n mit írkálnak.

60-70 kg csak egy alacsony férfinél ideális.

Ha te 180+ cm vagy, ott már többnek kell lenned.

ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Jó, igazad van, holnaptól szexuálisan vonzódni fogok a 80kg felettiekhez is. :D
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"Én nőben pont ez a 170/75 vagyok, és így is simán van egy sportos, helyes pasim."

Na, ez is... Ehhez képest én 170/58 vagyok, nemhogy sportos, helyes, hanem semmilyen pasi. És akkor még azt kamuzzák itt, hogy az arc/fej nem számít, elég, ha vékony a nő. Ennyit erről is, mint a többi bullshitről.

ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

33


Küldj egy arcos képet privátban. A többi adatod jól hangzik. Nyugi nem vagyok bunkó.

ma 12:06
 35/38 anonim ***** válasza:
33-as, neked az arcoddal van a probléma szerinted? Mert azon sokat lehet javítani arcápolással, sminkkel. Szerintem még így is többet érdemelsz mint a kérdező.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

34: Bocs, nem. Soha. Senkinek. Semmilyen felületre fel sem kerülhet. Önvédelem. Ilyen ábrázattal indokolt.

35: Nem, ezen "arcápolás" meg vakolatocska nem segít. Porrá kéne zúzni, és onnan újra összerakni, de TELJESEN másképp. Ennyire nincs rendben. És ebből kifolyólag vagy foreveralone a jussom, vagy valami igazán szörnyű figura.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

36


Sajnálom. Nem tudom túlzol e. Ismertem egy lányt aki totàl önbizalomhiányos volt. Rondanak tartotta magát. Nem is volt csúnya egyatalan. De ő nem hitte el amit más mond.

ma 12:29
 38/38 anonim ***** válasza:
Igen, és még legyünk is mellé kigyúrtak, ne csak vékonyak, különben marad az incel sors...
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!