Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők titeket zavar ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők titeket zavar ha egy pasi sűrűn és sokat ír amikor még csak 1x találkoztatok? Próbálok nyomulni és sűrűn írni, de vajon ezzel célt érek majd?

Figyelt kérdés

ma 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a túlzott nyomulás és az óránkénti írás is ugyanolyan zavaró, mintha sosem írsz :-)
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem szeretek csetelgetni, személyesen jó beszélgetni. Meg elég független típus is vagyok, így engem nem azt mondom, hogy zavarna, de nem valószínű, hogy ötpercenként válaszolgatnék, sőt biztos :D Azért persze minden nap legyen valamennyi kommunikáció, de nem kell túltolni.
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem találd meg az arany középutat. :)
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 az arany középút mindenkinek mást jelent. Van, aki egész nap szeret pötyögni meg kontaktban lenni a másikkal, más inkább este megejt egy telefont. Vagy napi 5-öt. Ha még nem beszélték meg, hogy kinek hogy jó, akkor franc se tudja, mi nála az arany középút :D
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazából én a sűrű kontaktot preferálom de volt egy hölgy ez előtt akivel ismerkedtem és nagyon sűrűn írt vissza és azon kaptam magam hogy mégse vonzott ettől jobban, sőt. Szóval fura dolog ez az egész. Bonyolult.
ma 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem érted a nőket.

Ha jól nézel ki, és gerjednek rád, akkor jó lesz, ha óránként írsz rájuk, mert szenvedélyes vagy, ragaszkodó stb.


Ha csak unaloműzőnek, jobb híján hetyegnek veled, akkor te leszel a "levakarhatatlan, nyomulós, idegesítő".

ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy pasika, egy találka után elkezdett hívogatni, olyanokat mondott hogy csak hallani akarta a hangomat.

Nem tűnt épeszűnek.

ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Én pl nem szeretem ha állandóan üzenget, meg megosztja velem, hogy épp mit csinál.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyomulás off.
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy bizonyos szinten felül zavar a sűrű kontakt. Ha dolgozom, és mondjuk tényleg órákig nem tudok elszakadni a munkától. és azt látom, van 50 nem fogadott üzenetem tőle, arra fogok gyanakodni, hogy az illetőnek nincsen élete, és görcsösen rám fog akaszkodni, vagy betegesen féltékeny. Egy pillanatra sem lesz ettől vonzóbb, hogy görcsösebben akar, mint egy random másik férfi.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!