Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mik az elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik az elvárásaitok egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
ma 09:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
#9: mitől vagyok kövér? És ki mondta, hogy rám egy forintot is költeni kell? Vőlegényem amíg kolis volt, nálam lakott és én tartottam el és vittem étterembe és ezzel nem volt gond. Nekem meg van házam és munkám, most épp más szakmát tanulok és váltok.
ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

Külsőségek:

Legyen minimum akkora mint én

Legyen minimum normális/átlagos testalkata ( tehát ne legyen 50 kg, de 150 se)

A legfontosabb pedig nyilván, hogy valami megfogjon benne, vonzónak találjam. Erre konkrét példát nem írok, mert nem lehet.


Belső (Ez jóval hosszabb lista lesz)

Legyen

-kedves

-őszinte

-figyelmes

-humoros

-vidám

-együttérző

-magabiztos

-határozott

-gondoskodó

-hűséges

-családcentrikus


(Ne legyen fideszes...ezt nem tudnám befogadni, bocsi)

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Semmi. Megfog és jön az érzés, hogy vele ismerkedni akarok vagy nem fog meg és nem jön érzés.
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
12-es csak tiszással ismerkedne, ennél cikibbet ritkán olvastam...politikai pártok alapján ismerkedni :D :D
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem ez alapján ismerkedem, nem véletlen raktam a végére,zárójelbe...

De ha véletlen kiderülne, hogy szerinte amit ez a kormány csinál az rendben van és minden maradjon így az nem lehet más csak segghülye. Úgyhogy itt elköszönnék.

ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem fideszes, vallásos, konzervatív. Partnernek, társnak tekint, semennyire nem akar dominálni a kapcsolatban. Önálló minden téren. Tehát főz, mos, takarít maga után és senkitől nem várja, hogy megcsinálja helyette. Ebből is következik, hogy igényes nem csak önmagára, de a környezetére is. Stabilan el tudja tartani magát, nincsenek anyagi gondjai, be tudja osztani a pénzt. Ezek a legalapabb dolgok nálam amikor felállítom a fontossági sorrendet.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
Nincsenek olyan elvárásaim, amire te gondolsz, hogy adok egy listát, és viselkedj úgy, hanem lista alapján keresek. Az meg hosszú és csak megsértődnél rajta.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!