Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mik az elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik az elvárásaitok egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
ma 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Férfi vagyok, de az ilyen kérdéseket nem értem.

Nyilván, mindenkinek más, attól is függ ő milyen.

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Ennek tényleg semmi értelme. Csomó pasi van kapcsolatban, aki nekem nem felelne meg. A saját szintjének viszont megfelel.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Nálam a hasonló értékrend, tervek és humor és az, hogy az ágyban is hasonlóak legyenek az igények. Az évek során én is azt tapasztaltam, hogy valamelyik dolog mindig hiányzik. Mindig megalkudtam, de szerintem az exeim is.

Most találtam valakit, akivel tényleg minden elvárásom teljesül és nem is játsza meg magát. Majdnem 30 évesen végre megtapasztalhatom, milyen egy őszinte, boldog párkapcsolat.

ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Az elvárásaim minden kapcsolatom után alakultak, formálódtak. Fiatalon nagyon naiv voltam és azt mondtam, csak az érzelmek számítanak. Ezzel mindig mellélőttem, folyton kihasználtak. Az 5 éves kapcsolatomnak pl. azért vetettem véget, mert meguntam, hogy szinte én tartom el és folyton tépem a számat, hogy menjen dolgozni.

Amikor abból a kapcsolatból kilábaltam, megfogadtam, hogy csak olyanokkal ismerkedek, akiknek van normális állása és állandó jövedelme. Persze elsősorban az érzelmek számítanak egy kapcsolatban, de sok kellemetlenségtől megkíméli magát az ember, ha kicsit "válogat" és nem szeret bele az első szerencsétlenbe 😀

ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Elvárásaink:


Minimum 185-190 magas

Maximum 80 kg

Kockás has

Izmos test

Dús haj

Kék, zöld szem

Lapát áll


Több diploma

Több nyelvtudás


Saját ingatlan

Évi több nyaralás


Havi többmilliós bevétel

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
És lemaradt: min. 20-25 centis farok
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem is értem hogyan lehet olyan válaszokat értékelni, ami tök egyéni. Ha nekem pl a barna haj tetszik, barátnőmnek meg a szőke, akkor essünk egymás torkának, vagy mi?😆
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

Legyen úgy legalább 168-170 centi, leginkább a sötét hajszínt szeretem, legyen vagy valamennyire izmos, vagy picit pocakos, de ne legyen semmilyen véglet (kondipatkány csirkerizzsel, vagy soványabb, mint én, se nem amerikai szinten elhízott) meg persze tettszen arcilag.

Személyiségileg mindig olyan partnert találtam, akivel egy élmény beszélgetni, logikai alapon mindenről tud véleményt mondani és nyitott az értelmes vitákra, a filozofálásokra és mindere. Exeimmel úgy el tudtam beszélgetni a legelején hogy észre se vettük, 5-6 óra elment.

Nem elhanyagolható, hogy dolgozik-e önmagán (financiálisan, pszichológiailag) és hogy van-e célja az életben, nem csak teng-leng a semmiért. Na meg, hogy komoly kapcsolatot akarjon és képes legyen az empátiára, érzelmileg elérhető.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
8-as magyarul tartsa el a kövér segged...
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Amelyiknek nem kell főzni, viszont akar szexelni.

Amelyik nem b@ssza az agyam és nem panaszkodik, viszont megoldja a problémáit.

Ne velem cipeltesse a 6-os zsugor vizet vagy a láda sört.

Ne szóljon be, hogy "mi a f@sznak neked az a cipő?"

Vetkőzzön zenére

ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!