Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az anyagiak tekintetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az anyagiak tekintetében különösen hajlamosak a hipergámiára? Vagy ennyire általános az hogy a férfiak jobban keresnek?

Figyelt kérdés
Minden ismerősömnél kivétel nélkül a férfi keres többet egy kapcsolatban. Legalább egy kicsivel vagy mérsékelten többet, de nem ritka az sem hogy a többszörösét keresi a férfi. Ez miért van így? Általános dolog az hogy a mai világban ahol bárki tanulhat bárminek, mégis a férfiak általában ennyivel jobban keresnek mint a nők, vagy egész egyszerűen a csóró férfiakkal szóba sem állnak a nők, ezért nem ismerek erre ellenpéldát?
ma 00:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

10

A valóság az, hogy 24 éves, arábylag csinos nőként én konkrétan egyszer sem találkoztam idősebb nők részéről érkező, irígységből fakadó rosszindulattal, férfiakat viszont már hallottam vinnyogni a témában. A Gyakorin és a Redditen is azt látom, hogy a férfiak kategóriákkal többet nyígnak. Nem tudom, milyen bizonyíték kellene még.

ma 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
11 hát majd fogsz találkozni, ha lehúztál jó pár évet különböző munkahelyeken, nem pedig folyton csak a gyakorin és redditen olvasgatsz.
ma 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12, pont te szítod most az ellentéten. A tapasztalata az, hogy nincs baj. A szarkavaró faszi meg bemagyarázza, hogy de.
ma 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerőseimnél kb. ugyanannyit keresnek a párok, olyan is van ahol a nő keres többet.
ma 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!