Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazuk van a férfiaknak, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk van a férfiaknak, és a nők tényleg az anyagiakban a legkönyörtelenebbek elvárások tekintetében? Szinte minden nő szerint 250-350 nettó kevés!

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvastam a témában az elmúlt 1 évben. Szinte minden egyes nő leszarozta, lefikázta és kevesellte a nettó 250-350 ezer forintos fizetést ha férfiról volt szó. Minden egyes nő, pedig van aki ennyit vagy még ennyit sem keres. Azok a nők pedig akik többet keresnek ennél, azok meg úgy vannak vele hogy "a férfi is keressen legalább annyit mint én!". Tehát így jön ki az a bizonyos minden nő.

Pedig hát, tény hogy Magyarországon nettó 150 ezer forint a minimálbér, 50 ezer forint a közmunkabér, 28 ezer forint a minimálnyugdíj de csak papíron, van olyan nyugdíjas aki 10 ezer forintot kap meg! A nettó 250-350 ezer forint akárhogy is nézzük egy teljesen korrekt átlagfizetés ebben az országban, mégis minden nő szerint kevés.

Ezek szerint mégiscsak azoknak a férfiaknak van igazuk, akik szerint a nők szélsőségesen anyagiasak? A pénz az a kérdés, amiben a legkegyetlenebb elvárásaik vannak a nőknek? Hiszen látunk olyat, hogy egy nő alacsony és megelégszik alacsony pasival, látunk olyan hogy egy nő kövér és ronda ezért összejön egy nem-jóképű pasival, de olyat nem látunk, hogy a nők összejönnének csóró pasival. Extrém kivételek vannak, de azok olyan ritkák hogy nem is érdemes számolni velük.


jan. 2. 16:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, tehát mondhatjuk hogy elég sok női ismerősöm van. Egyet se hallottam a pasik fizujáról problémázni. Egyet se.

Ettől függetlenül igen, kevés. Elmegy a fele alapból albérletre, rezsire, félretenni 350-ből akkor lehet, ha mamahoteles valaki.

Előző kérdésnél is mondtam, hogy nem, nem ez alapján választok párt. Ha ő elvan 250-350-el, akkor engem nem fog zavarni, nem a férfitól várom a támogatást, hanem megteremtem magamnak ami kell.

Ettől még a hülye is látja, hogy ebből hacsak nagyon nem meghúzod a cipőt havonta, nem igazán tudsz semmire majd félretenni. Ez majd akkor tűnik ki igazán, ha gyerekek is lesznek a képben.

jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%

Ezek a kesergések mind feleslegesek és hiábavalók.


Míg ezekről beszéltek itt nap mint nap addig a gazdag pasik napi szinten szedik fel és sűrűn váltogatják a csajokat.

jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Megfordítom, jó?


Igazuk van a nőknek és férfiak tényleg a szexre való utazgatásban a legkönyörtelenebbek hazugságok, megjátszások tekintetében?



Játszunk!



Válaszolj a kérdésre és én is válaszolok a tiédre.

jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Felőlem annyit vár el a nő, amennyit akar, ha ő is megkeresi azt áhított összeget. :)


21. század van!

jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
3. Igen. De nektek még hazudni sem kell:)
jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
53%
Én azt mondom, az mondja bármire is hogy kevés, ha minimum annyit, de lehet többet letesz az asztalra. Havonta. Bérből fizetésből. Majd ha letette, majd utána lehet siránkozni, hogy kevés. Akkor sem mondtam bárkinek, hogy kevés a fizetése nőként, amikor 3-5x-ösét letettem-többet mint amit a másik hozott. Akkor sem az volt a lényeg, hogy mennyi. Hanem az volt a lényeg, hogy leteszi-e, kérés kutakodás nélkül. Önmagától.
jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
* amikor 3-5x-ösét letettem-többet mint amit a másik hozott. Pedig fiatal is voltam, diplomám sem volt, csak a két kezem, meg a rajtam lévő cuccon kivül két váltás ruha+ ki se nézték belőlem. Volt meglepetés.
jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
6. Mi az, hogy le kell tenni? Mi vagy te valami ókori istenség hogy áldozni kell neked? Neked egy fillért nem tennék az asztalra.
jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"Igazuk van a nőknek és férfiak tényleg a szexre való utazgatásban a legkönyörtelenebbek hazugságok, megjátszások tekintetében?"

Igen, igazuk van. Ki tagadta ezt? A férfiak nem csak hazudni képesek a nőknek a szexért, de az a durva hogy bármit és bármennyit képesek hazudni a nőknek a szexért, és nem csak az átlag pasik, hanem magas körökben is. Pl. Harrison Ford és Carrie Fisher esete.

jan. 2. 16:14
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
*Pedig fiatal lány
jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!