Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazuk van a férfiaknak, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk van a férfiaknak, és a nők tényleg az anyagiakban a legkönyörtelenebbek elvárások tekintetében? Szinte minden nő szerint 250-350 nettó kevés!

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvastam a témában az elmúlt 1 évben. Szinte minden egyes nő leszarozta, lefikázta és kevesellte a nettó 250-350 ezer forintos fizetést ha férfiról volt szó. Minden egyes nő, pedig van aki ennyit vagy még ennyit sem keres. Azok a nők pedig akik többet keresnek ennél, azok meg úgy vannak vele hogy "a férfi is keressen legalább annyit mint én!". Tehát így jön ki az a bizonyos minden nő.

Pedig hát, tény hogy Magyarországon nettó 150 ezer forint a minimálbér, 50 ezer forint a közmunkabér, 28 ezer forint a minimálnyugdíj de csak papíron, van olyan nyugdíjas aki 10 ezer forintot kap meg! A nettó 250-350 ezer forint akárhogy is nézzük egy teljesen korrekt átlagfizetés ebben az országban, mégis minden nő szerint kevés.

Ezek szerint mégiscsak azoknak a férfiaknak van igazuk, akik szerint a nők szélsőségesen anyagiasak? A pénz az a kérdés, amiben a legkegyetlenebb elvárásaik vannak a nőknek? Hiszen látunk olyat, hogy egy nő alacsony és megelégszik alacsony pasival, látunk olyan hogy egy nő kövér és ronda ezért összejön egy nem-jóképű pasival, de olyat nem látunk, hogy a nők összejönnének csóró pasival. Extrém kivételek vannak, de azok olyan ritkák hogy nem is érdemes számolni velük.


jan. 2. 16:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%
Amikor mi összejöttünk, akkor keresett kb a párom olyan 250 ezret havonta. Viszont, voltak akkor is céljai és láttam rajta hogy azokat meg is akarja valósítani. Hamar talált olyan munkahelyet ahol 450 ezret keresett. Majd mindig nagyobb célt tűzött ki maga elé. Nem azért mert nem volt elég, hanem azért hogy magának bizonyítson. Nekem jó volt egy régebbi kocsi is, ő viszont közölte hogy szeretne minket biztonságosabb autóba látni. Miután megvette rá egy évre karamboloztunk, a másik autóból a motor is kiszakadt, mentővel vitték el a sofőrt. Minket csak megnyomott az őv. Pedig az én oldalamhoz csapodott a másik autó. Nem mindig flancolás egy fiatalabb ütésállóbb autó.
jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem mellett gyakornokként kerestem 250k-t. Egy egyetemistának, lakótársakkal albérletbe elég. Életet építeni belőle, családot alapítani kényelemben nem elég.
jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%

Brutto 600 korul van az atlagfizetes.


Szerintem 300 nettobol, azaz 800 eurbol nem lehet normalisan elni, ha nem orokolsz komoly mennyisegben ingatlan es egyeb vagyont.

jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ. Más ha keresel 300-at és marad 50e rezsi kifizetés után 250ed élni egy hónapban, mintha 400-at keresel és 120 albérlet+40 rezsi után marad 240ed. Számszakilag a 400ezres jár rosszabbul, hiába keres többet. Tehát az életviteled a nem mindegy.
jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legnagyobb kérdés az az, hogy van e albérlet...ami 100 felett van.
jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarsz gyereket, és az a célod, hogy túlélj, akkor a 250 ezer valóban elég. Találj egy ilyen nőt magadnak!
jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Orbán azt nyilatkozta meglepő hogy mar 200.000ft a letminimum,szerintem sokallja a 200.000 is!

Kivancsi lennek mit csinálna annyi pénzből a döbrögi

jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek hiába elég, ha a főbérlőnek, a péknek, a bkk-nak, a fogorvosnak, a fodrásznak, az e-onnak, stb, stb. nem esik meg rajtad a pici szíve, és bizony keményen perkálni kell. Egyszerű tény, hogy ha lesz pl egy közös gyerek, marad a gyes az utolsó évre, a nődnek megszűnik a munkahelye, és a gyerek 4 éves koráig nem talál gyerekbarát munkahelyet, akkor abban a 2 évben a te 250 ezredből éhen fogtok dögleni. Tehát nem a nőknek kevés ez, hanem a való életben.
jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!