Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejonnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejonnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem játszmázik, tudtodra adja mit akar ismerkedés alatt. Világutazó, okos egyetemista, törődö. Viszont hetente több alkalommal is kimegy a barátnőivel inni, van amikor többet a kelleténél, cigizik is ilyen alkalmakkor és néha máskor is. Ha bánatos a füvet sem veti meg.
ma 15:35
A kérdező szavazást indított:
Tuti nem, redflag
Egy esélyt kapna
Simán
17 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Plusz infók, kifejezetten szép, 20 éves, low body count ELVILEG, social mediaban csak kommunikacio szinten aktív, de snapchatet és tiktokot is használ(számomra ez a két legkarosabb felület)
ma 15:40
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Pia , cigi plusz fű.


Nekem így kuka. Még ha jól nézz ki, valóban értelmes és orálozik is önként ? Akkor is

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
A dohányzás miatt nem. Törekszem az egészséges életmódra, egyszerűen nem fér bele. Én is vagyok néha bánatos, mégsem nyúlok drogokhoz.
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

A dohányzás és a világutazás kizáró tényezők nálam.

De mondjuk idősebb is vagyok már nálad. 36 évesen már inkább itthon szeretek a puha ágyban jó nagyokat dugni egy ápolt nővel, akiből nem dől a pia és cigiszag!


Persze 20 éves koromban pont jó lettél volna, mert én is ezt csináltam.

ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Annyira megsem okos, ha hetente tobb alkalommal az a szorakozas szamara, hogy lereszegedik. Vagy max egyelore okos, aztan nehany ev alatt szepen elissza majd az agyat…
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Laza kapcsolatra hetente 1-2 nap igen.
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó. A káros szokásai miatt meg nemcsak magára, hanem még rám is veszélyes.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anált szereti?
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem ilyen dolgokon múlik,hogy összejövök e valakivel, vagy sem, hanem,hogy lelki meg szellemi síkon mennyire tudok vele kapcsolódni. Ha nagyon megfog valamivel és érzem az összhangot, akkor simán, de cigizni nem engedném a lakásomban, max az erkélyen.
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!