Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen korlátoltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen korlátoltak, felszínesek és csőlátásuak az emberek?

Figyelt kérdés
Állítólag nem vagyok valami helyes vonzó férfi de szerintem ez a relatív, olyan sokszor összeakartak hozni olyan nőkkel, akik abszolút nem voltak az eseteim mert hogy szerintük ez a súlycsoportom, kategóriám és mikor esetleg összejöttem egy nővel akkor nagyon sokan kérdezték hogy mit akar ez a nő tőled, mert hogy abszolút nem a súlycsoportod és ez hogyan lehet...hát úgy lehet hogy megszerettük egymást....
ma 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

"Állítólag nem vagyok valami helyes vonzó férfi"


Ki szerint?

Ha a barátnőd szerint igen, akkor amúgy meg a többiek véleménye nem sokat számít. Mindenkinek más tetszik, ha nem is vagy olyan mint az átlag ideál, van bőven akinek az esete vagy.

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
És mi a kérdés? Örülj neki, hogy találtál olyan nőt, aki tetszik neked, mások véleményével meg nem kell foglalkozni. Elég ha a párodnak tetszel, teljesen lényegtelen, hogy az ismerőseid mit gondolnak a külsődről.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Mert a mai világban elképzelhetetlen sokaknak ha eltérő vagyoni helyzetű, dagadt - vekonnyal stb emberek együtt legyenek.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Se nem korlátoltak, se nem felszínesek, és se nem csőlátásúak.

Egyszerűen érdekli őket, hogy miként vagy képes összejönni egy bombázóval. Most komolyan a „Taníts mester!” szófordulatot vártad volna tőlük? Azért nem kell túlzásokba esni… :,D

ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!