Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan hogy kedveltèl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy kedveltèl egy férfit de csak azért offoltad mert külseje nem jött be?

Figyelt kérdés

Pl dagadt volt


Nem bánnod utólag hogy a társasági elvárás | megfelelési kényszer (hogy mit szól majd a család vagy barátaid hogy dagi a pasid) miatt kihagytàl egy lehetőséget a boldogságra?


ma 12:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

20

Olyan emlékeket elevenítettél fel bennem, amiket szerettem volna elfelejteni. Mindenesetre SOHA TÖBBÉ...

ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

20


Vicces vagy. Amúgy a test nem állandó. Változhat és változik is mindenkinek. Ha most még vékony tábort erősíted ? Az nem garancia hogy 5 év múlva is az leszel. Aztán ha rólad is ilyen stílusban beszél majd egy férfi akkor ne sértődj majd meg !

ma 15:13
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
21 Elnézést kérek 😂😁
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit otthagynak a külseje miatt akkor általában nem a boldogságot hagyják ott. Hanem az undort, a bosszantó lustaságot és az egyre növekvő igénytelenséget. Te is inkább választod az igényes sportolót mint a totáldagadt egyre hízót.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

22

Hát ilyen alapon aztán a szellemi fogyatékossal is össze kellene jönnöm, hiszen a pasim is egy fejsérülésre van attól, hogy szívószállal egye a krumplipürét...


No meg az elhízás azért nem úgy történik, hogy a 60 kilómmal egyik este bezabálok egy hamburgert, másnap meg 95 kilósan ébredek. Hosszú hónapok, de leginkább évek igénytelensége is lustasága van az elhízott emberek többségének testi állapota mögött.

ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

25


Vagy több hátráltató betegség , és munka kapcsán belekényszerített rossz életmód (alvás hiány , gyors kajak stb )


Amúgy nőknél a 60 kg nem sovány. Ha csak nem edz rendszeresen súlyokkal és magas az izom % a.

ma 15:28
 27/40 anonim ***** válasza:
Hány kilo vagy?
ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

26

A betegséget értem, a többi csak gagyi kifogás. Nem azt mondom, hogy mindenki számára elérhető a modell testalkat, de azt igen, hogy minden egészséges ember számára elérhető egy normál méret.


Azt meg sosem mondtam, hogy sovány vagyok, de a 173 centimhez teljesen rendben van a 60 kiló.

Egy másik kérdésnél egyébként azzal revolvereztek, hogy gebe vagyok és zörögnek a csontjaim. :D Adom ezt a Gyakorit... :DD

ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha otthagynak akkor viszont mégiscsak túl szarul nézel ki, szociálisan béna, vagy csóró vagy a konkurenciához képest. Akár a ruhád, a hajad a bőröd, mi innen nem látjuk mi benned a visszataszító.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

A 60 kg szerintem 165 centihez is bőven jó.

Én 168 cm vagyok, a combjaim se értek össze 60 kilosan. Hasam lapos volt. Nem voltam egyáltalán dagadt és sportos sem, mivel rohadtul nem sportolok semmit.

ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!