Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan hogy kedveltèl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy kedveltèl egy férfit de csak azért offoltad mert külseje nem jött be?

Figyelt kérdés

Pl dagadt volt


Nem bánnod utólag hogy a társasági elvárás | megfelelési kényszer (hogy mit szól majd a család vagy barátaid hogy dagi a pasid) miatt kihagytàl egy lehetőséget a boldogságra?


ma 12:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%
Azért hagytam ki mert nekem nem tetszik, hogy dagadt....nem azért mit szól más.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki nem tetszik külsőre, vele nem azért nem ismerkedem mert anyukámnak vagy a barátaimnak nem tetszene, hanem azért mert nekem nem tetszik. :D És amúgy nem bántam, mert lehetek olyannal is boldog aki tetszik külsőre is.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Jó de nem szoktatok hosszabb ideig (mondjuk 1 év) minden nap beszélgetni azzal akit nem kedveltek. Meg szexről stb olyannal aki totàl nem vonz. Szóval akivel meg igen és utána mégis indok nélkül lezárjàtok vele. Ott lehetséges hogy jött másik faszi vagy magatokban őrlődtök (“ kedvelem de dagi és hogy jelenjek meg majd vele az utcán “) nem ?
ma 12:42
 14/32 anonim ***** válasza:
Járjál konditerembe kifogásgyártás helyett.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Vagy épp magányos az ember épp. Jól esik neki a társaság, de egyébként nem tudna elképzelni semmit. Ne gondold ezt túl.
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarom hogy a dagadt geneit orokelje a gyermekunk, ezert mindig is ugy neztem a dagadtakra mint a kutyakra
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Előfordult ilyen. Alacsonyabb volt nálam és nem tudtam vonzódni hozzá.


Nem bántam meg, mert azóra van egy párom, aki minden szempontból tetszik.

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
16 💩😂
ma 13:39
 19/32 anonim ***** válasza:
Elég 1x megtapasztalnia az embernek hogy rájöjjön h elengedhetetlen a külső vonzalom különben nem működik.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"társasági elvárás | megfelelési kényszer "

Miért, a társaság fog vele szexelni?


Szerintem nem, hanem nekem kellene. Nekem kellene a dagadt teste alatt feküdni. A hasa rám folyna, a nagy csöcsei úgy lógnának rám mintha valami szoptatós anyakoca lenne felettem.

Izzadna. Legalább nem kell sikosító..

Ha meg én vagyok felül, alig lehetne megmarani a szétfolyó testétől. Tisztára Van Damme stílusú spárgában lennék rajta, úgy kellene meglovagolni.

ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!