Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan hogy kedveltèl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy kedveltèl egy férfit de csak azért offoltad mert külseje nem jött be?

Figyelt kérdés

Pl dagadt volt


Nem bánnod utólag hogy a társasági elvárás | megfelelési kényszer (hogy mit szól majd a család vagy barátaid hogy dagi a pasid) miatt kihagytàl egy lehetőséget a boldogságra?


ma 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Volt ilyen, gazdag volt, jó dolgom volt mellette, csak a szex felért nekem egy foghúzással. Abszolút nem kívántam.
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem bánom, mert nem ezek miatt hagytam ki, hanem mert nem tudtam hozzá szexuálisan vonzódni
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt még olyan, hogy valakivel csak a külseje miatt nem jöttem össze. De ha lenne ilyen, akkor azért tenném, mert nekem nem jön be, nem vonzódom hozzá és nem azért, mert mit szólnának mások. Vagyis nem bánnám meg, mert egy kapcsolathoz nem elég, hogy barátilag kedvelek valakit.
ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem talalkoztam még olyan szemelyiséggel akivel ugy erzem kihagytam volna vmit az életembol.

Szamtalan nekem nem tetszo pasival volt vagy van dolgom pl kollegák vagy szerelő postás portás bizt.őt meg akárkik. Egyikben se tapasztaltam meg olyan hogy le lennék hidalva a jellemétől gondolkodásátol vagy bármi mástol is belőle.

ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

* jav

Egyikben se tapasztaltam meg olyat

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Tévedésben vagy, kèrdező. Ha egy pasi ronda, nem fogják kedvelni a nőcik. Inkább bemesélikmaguknak, hogy a pasi biztos rohadék, hazug, csak hogy ne kelljen beismerni, hogy a külseje miatt offolják.
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4


Ne bazd. Biztos nem arra jársz ahol én vagyok portás.


6


Nem teljesen elképzelhetetlen amit írsz. Nekem volt barát - ismerkedős csaj aki végül azzal jött hogy gonosz vagyok. És nagyon úgy éreztem hogy ez melléduma \ kifogás. És valójában a testalkatom zavarta vagy képbe került nála egy másik férfi aki vonzóbb vagy gazdagabb (vagy mindkettő)

ma 12:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Jaj. A másik kamu duma, hogy "biztos csak szexet akar".
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

7/4.

Mert benned aztán biztos nagy jellemvonásokat fedeznék fel?

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9


Nem kizárt. Ha elsőre nem is csak idővel amikor kibontakozok.

ma 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!